Wpis z mikrobloga

Od ostatniego rozliczenia wpłaty wyniosły 4274 zł, po odliczeniu prowizji dla pomagam.pl zostaje do dyspozycji 3953 zł 45 gr. Saldo poprzednie: 597 zł 94 gr, razem do dyspozycji: 4011 zł 39 groszy. Wydatki. Promocja wydarzenia (manifestacja w srawie odwołania Sylwii Spurek) 230 zł, zakup biletów (dojazd na wydarzenie dla części organizatorów) 310 zł, materiały biurowe, w tym tusz do drukarki (zamiennik) 75 zł. Zapoznaję sie z ofertami wykonania transparentów. Rozstrzał cen jest bardzo duży - przy 3 sztukach i wlasnym projekcie od 480 zł do ponad 1600. Myślę, że wybiore opcję w granicach 550 zł. Rozliczam kwotę 615 zł. Pozostaje do dyspozycji 3396 zł 39 gr. Będzie jeszcze niewielki wydatek na dojazd organizatorów (myślę, ze poniżej 200 zł) oraz 2 noclegi w Warszawie dla 3 osób. Myślę o ulotkach i wizytówkach. Będę informował. #rzeczniksierozlicza
  • 4
@RzecznikPrawMezczyzn: W takim wypadku moralność nakazywałaby pobierać wyłacznie opłaty za funkcjonowanie portalu, a raczej ich ta zbiórka nie kosztowała 300+zł. Dlatego też preferuję wpłaty bezpośrednie żeby nie finansować pijawek