Wpis z mikrobloga

Dzień 12 - 12.01.2019 Sobota

Waga początkowa - 152.3 kg
Waga dzisiejsza - 144.0 kg ?
Waga od początku - -8,3 kg ?

#weareabouttodie

Screen z dziennika poniżej. Zdjęcia z wagi w komentarzu brak + wyjaśnienie. W sobotę wieczorem coś mi wypadło, przez co cały weekend miałem z głowy, dlatego też wczoraj nie było postu. Spokojnie @MegaZU0 - nie #!$%@?łem się chipsów, od coli wolałem zawsze pepsi a za lodami przepadam tylko w lato ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mniej jednak miło mi, że ktokolwiek zauważył, że wczoraj nie napisałem. Chcąc być uczciwym do mojego tagu (kiedy waga zaczęła szybko spadać dostałem nawet pma z pytaniem, czy przypadkiem nie jestem trollem, schudłem już wcześniej, a teraz wstawiam tylko foty) :
1) Nie zamieszczam foty z wagi zarówno z soboty jak i niedzieli, ponieważ po prostu nie miałem ich czasu/możliwości zrobić
2) Nie zamieszczam wpisu który odnosi się do niedzieli 13.01.2019 ponieważ wczoraj po prostu go nie prowadziłem.
Jestem poza domem, nie mam dostępu do wagi i będzie tak prawdopodobnie do środy/czwartku. Będę nadal wstawiał screeny z dziennika uwzględniając to, co pisałem wcześniej (zielony pasek + śr. 700kcal spalonych dziennie). Waga ze środy/czwartku będzie niespodzianką dla wszystkich, do tego momentu nie ruszam wagi dzisiejszej i wagi od początku

WeAreAboutToDie - Dzień 12 - 12.01.2019 Sobota

Waga początkowa - 152.3 kg
Waga dz...

źródło: comment_uQ8W7JRFy6eMFZ55SlnTqzOTQdxWUpTA.jpg

Pobierz
  • 7
@Zielonka696969: ale przecież to jest kwestia światopoglądów. Ja np. nigdy nie pojmę, jak można mieć dwa z przodu wieku i pisać 'xd'. Przecież to się też nie bierze z dupy. Tak samo to, że ktoś tyra przez całe życie za nie więcej niż 3k cebulionów, w gruncie rzeczy nic nie osiągnął itp. Z tych ludzi też masz bekę?
@Zielonka696969: Łoho, ktoś się zdenerwował, ale po kolei. Nigdzie nie napisałem, że mam bekę z takich ludzi i jest to twój wymysł. To, że ktoś czegoś nie pojmuje i mu się nawet nie chce tego robić - to jedno. To, że ma się z tego bekę - drugie. Ja podałem przykłady równie wyjęte z dupy, co twój.

"Ile milionów ton kalorii" - na kalkulatorze wychodzi nadmiar 525 000 centymetrówzakładając, że