Wpis z mikrobloga

Chciałbym zobaczyć minę tego psychola jak się dowie że prezydent przeżył trzy ciosy w brzuch i klatkę długim wojskowym nożem, a on i tak dostanie dożywocie
#wosp #gdansk
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZjadaczTrujki: no u nas nie ma wyróżnienia, jest po prostu zabójstwo. Cós takiego jak mordersteo w Polsce po prostu nie wystepuje w terminologii prawniczej, to słowo z języka potocznego. To o czym typ wyżej wspomnial jak rozroznienie na zabójstwo planowane, nieplanowane itd to kwestia nie typu czynu zabronionego a strony podmiotowej czynu czyli umyslnosci/nieumyslnosci i ich podtypow.

Czym sie rozni zabójstwo od morderstwa i ich stopnie w systemie amerykanskim musisz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: aha, czyli przypierdlasz się do typa za słówka? Jak powiem że ktoś mi cos z-----ł, to ty powiesz że nie ma w Polsce czegoś takiego, jest tylko przywlaszczenie mienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZjadaczTrujki: nie, on napisal ze morderstwo jest aktem zaplanowanym, a zabojstwo nie.
To bzdura i wyprowadzam z błędu bo implikuje to twierdzenie jakoby zabojstwo nie moglo byc zaplanowane i umyślne.
Dodatkowo to nie ja sie 'p-----------m' do niego, a on do mnie, bo to on odniosl sie do mojej poprzedniej wypowiedzi i to w dodatku pisząc jakies glupoty. Przejrzyj wątek.
  • Odpowiedz