Wpis z mikrobloga

Panowie leci ktoś saa na dłuższym cyklu? Jestem na enanie od jakoś 4 tygli i generalnie pociągnąłbym cykl spokojnie do czerwca. Nie mam ochoty schodzić po 12 tyg, odblokowywać się żeby za miecha dwa wejść znowu na bombę więc wolę dłuższy cykl i potem odblok na spokojnie albo mostek. Lecę 250mg e4d (chociaż podejrzewam, że w soku zaniżone stężenie ;). Chciałbym z czasem wpleść jakieś orale typu tura/epi - jak to ugryźć ? i pytanie dwa - czy lecieć ten cały czas na długim estrze czy po 16 tyg zmienić np na cypka/propa czy to jeden hui ?
Oczywiście cykl z łbem, symex pod ręką, hcg też będzie bite, badania co jakiś czas.

#mikrokoksy #sterydy
  • 28
@Blahblahaa: takie krótkie cykle robiło się dawno temu, gdzie nie liczyła się jakość, tylko każdy #!$%@?ł świniomasę. Bez sensu jest tak krótko, bo tylko rozregulujesz organizm. Ja lecę od maja 250mg enana e4d i wszystko jest ok.
Jak masz estro 4x ponad normę to zbij to jak najszybciej. To że JESZCZE nie odczuwasz skutków ubocznych, to nie znaczy że ich nie zaczniesz czuć. Wysokie estro jedzie po prostacie, ciśnieniu i pociągnie
@Blahblahaa: zbij lepiej to estro. Dawki 250 e4d to jakaś rekreacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) hcg bij jak tylko jajka sie zmniejsza, ja ładuje np 500mg e3d do enana
@Blahblahaa: kup letrozole i raz w tyg ćwiartkę. Po jakimś czasie zrób badania. ostatnio jest wysyp słodkiego symexa i anastrazole które w ogóle nie zbijają estro
@chez: e letro za ciezkie gowno, #!$%@? poteni mi estro do podłogi a po co mi to, plus odbicie estro ;)? jakbym mial juz jakies poczaki gino, wrazliwy cyc to bym mozna zapodal na uderzenie takie cos
@chez: tu ejst tyle opinii ilu specjalistów. Ja czytałem i mam chłopaków tu u siebie co biją już 1x lat, że wysokie estro pezy wysokim tesciu jest nawet pozadane i krozystne dla przyrostow a poki nie ma widocznych objawow to nie zbijac bo nie ma po co. A z kolei inne spece leca nawet od poczatku cyklu na małych dawkach IA.