Wpis z mikrobloga

Panowie leci ktoś saa na dłuższym cyklu? Jestem na enanie od jakoś 4 tygli i generalnie pociągnąłbym cykl spokojnie do czerwca. Nie mam ochoty schodzić po 12 tyg, odblokowywać się żeby za miecha dwa wejść znowu na bombę więc wolę dłuższy cykl i potem odblok na spokojnie albo mostek. Lecę 250mg e4d (chociaż podejrzewam, że w soku zaniżone stężenie ;). Chciałbym z czasem wpleść jakieś orale typu tura/epi - jak to ugryźć ? i pytanie dwa - czy lecieć ten cały czas na długim estrze czy po 16 tyg zmienić np na cypka/propa czy to jeden hui ?
Oczywiście cykl z łbem, symex pod ręką, hcg też będzie bite, badania co jakiś czas.

#mikrokoksy #sterydy
  • 28
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: takie dawki to żadne dawki, leć i cały rok, estrów nie zmieniaj skoro na Ciebie działa i nie masz problemów z towarem (ból po iniekcji, itp). Wbij sobie HCG raz na 2 miesiące i tyle, to tylko testosteron
  • Odpowiedz
@chlebek_ziemniaczki: e tam, jakbym chciał wypisywać takie pierdoły to bym na sfd poszedł kolego :). Jakie ma znaczenie to jakie kcal, waga itp ? Spytałem tylko o dwie konkretne sprawy, nie oczkuje kompleksowego prowadzenia wraz z dietą i treningiem ;)
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: Nie musisz isc na sfd zeby miec specow. Jakie ma to znaczenie? A no takie ze przy zlej kaloryce na SAA zaczniesz chudnac albo nie zauwazysz zadnego progresu. A wyniki badan tescia i hormonow to podstawa do ulozenia cyklu. Moj kolega z silowni ladowal tescia pol roku, zeby sie dowiedziec ze na cyklu ma gorna granice normy bo naturalnie byl tak nisko. A dlaczego pytam? Bo chce zrozumiec, czy warto
  • Odpowiedz
@chlebek_ziemniaczki: przed cyklem nie robilem badan moj blad, robilem w piatek i mam poza widelkami. i chudnac nie zaczne

troche juz cwicze wiec kwestie diety, kaloryki, podazy btw "trochę" ogarniam ;) robię dużo rzeczy na czuja bo znam swój organizm
  • Odpowiedz
@chlebek_ziemniaczki: 4x ponad norme

symex niedlugo ebde miał zeby meic pod łapą w pogotowiu, arimistane i nolve etz mam, ale póki nie czuję złych efektów to nie będę ruszać z chemią, postaram się trochę zjechać naturalnie ;) i powtórze badanie za 3-4 tyg
  • Odpowiedz
@denigger: Nie chce sklamac, ale 1ml mial chyba 400mg, on ladowal okolo 250-300 co 4 dni. Ostatnie badanie po cyklu wyszlo dosc smiesznie bo tesc wychodzil doslownie kilka % po za gorna granice normy
  • Odpowiedz
@denigger: Naturalnie tescia mial w dolnej granicy, dolnej dolnej. Wiec mozliwe ze dawki po prostu mu „wyrownaly” tescia nie powodujac przy tym mega przyrostow, wiec doslownie bomba byla nie odczuwalna. Tez myslalem ze to kujawski byl, ale okazalo sie ze to jednak wina organizmu
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: mniej więcej co 8 tyg warto estry zmienić testa, a dodatki wedle uznania, ale unikałbym oralow. warto robić co jakiś czas profil lipidowy i alat aspat. przy długich cyklach zaczynaja się problemy typu nadciśnienie, ogólne wykończenie organizmu, bezsenność. retencja później sama znika nawet przy mixie także tym bym się nie przejmował.
  • Odpowiedz