Wpis z mikrobloga

Czy Mirki z tagu #poznan znają "kultowy" Pub Pomidor na Długiej? xD
Nie wiem jak do tego doszło ale spośród wszystkich pubów typu Kultowa, PRL, Pijalnia i innych to właśnie ta spelunka przypadła mi najbardziej do gustu i regularnie od ponad 4 lat zalewam tam mordę (najtańszym oczywiście) piwem Specjal za 3,99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla tych co kojarzą pub albo lubią słuchać o dziwnych zbiegach okoliczności mam ciekawą historię. Tego sylwestra odwiedziłem Melbourne w Australii, na pewnym forum szukałem porad odnośnie przyjazdu i zgadałem się z jednym chłopakiem. Po przylocie spotkałem się z nim, spędziliśmy razem imprezę sylwestrową, bardzo w porządku człowiek. Następnego dnia gdy już każdy swoje odkacował spotkaliśmy się na spokojnie porozmawiać, o Australii, życiu i ogólnie. Chłopak mieszka 7 miesięcy w Australii, wcześniej mieszkał kilka lat w Poznaniu gdzie był barmanem, uwaga... tak, był barmanem w Pomidorze xD Jak się zorientowaliśmy, że najprawdopodobniej widzieliśmy już siebie kiedyś, że znamy te same moczymordy co przychodzą się upijać to skisnęliśmy i złapała nas refleksja, że człowiek jest na drugim końcu świata, zupełnym przypadkiem przeglądał forum, złapał kontakt z "lokalsem" a po spotkaniu okazało się, że bywał w tym samym pubie. Takie #truestory i #coolstory.
Chociaż wydaje się duży to jednak świat jest mały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1