Wpis z mikrobloga

@monsterRak: Taki Wasz obraz. Dlaczego zjeb? Lepiej dać na Owsiaka albo wcale. Wiadomo. Ale jak mam do wyboru wspierać lokalne fundacje, która praktycznie w całości dają hajs na leczenie chorych dzieci a dawać hajs na WOŚP to wybór jest oczywisty. Owsiak, mając wsparcie całego kraju, samorządów i jeszcze niedawno rządu, netto w mojej ocenie wychodził nie tak dobrze ajk to przedstawiane jest w mediach. Przemielanie kasy. Czy wliczany do kosztów tego
@DonTom: Nigdzie nie napisałem, że będzie równa tej "zebranej". Dla mnie 10 mln bez żebrania znaczy więcej od 100 mln... Nie mam nic przeciwko, ktoś chce niech rzuca - ja na Caritas, WOŚP ani "przedstawicielom pewnej grupy etnicznej" nie daje bo ideały każdej z tych grup piękne, a kończy się jak zawsze... "Kto nie pomaga - niech nie przeszkadza" wkrótce zmieni się w "kto nie z nami ten przeciw nam" bo
@ShinpuTokubetsu: Tak zawsze było, że z puszkami szczelnie otaczali wejście na plac. Ludzie z natury chcą być dobrzy i myśleć, że coś zrobili. Raz w roku oczyszczają swoje sumienie.

Osobiście nie wrzucę nawet 1 zł., ale mam w nosie tą zbiórkę i jeśli ktoś wrzuca, to jego sprawa- nic mi do tego. Szkoda tylko, że lokalni włodarze angażują publiczne środki na szereg wydarzeń towarzyszących, czy jak to tam nazwać.

@monsterRak: