Wpis z mikrobloga

Homo Mirek idzie na studniówkę że swoim niebieskim. Po prostu dobrze się bawi i nikt go nie szkaluje.
W tym momencie urojenia o wielkiej narodowej nienawiści do homoseksualistow mimo wszystko 3/4 komentarzy to "ale jak to? Nikt was w szkole/Polsce nie szkaluje?".
Tak, zrozumcie wreszcie że po za grupą debili nikt nie zamierza ich kamienować ani zamykać w gettach ()

#gownowpis ##!$%@?
  • 28
@ChichyKun: ja mam taka teorie ze u nas wcale nie ma tolerancji z uwagi na to ze niewiem gej jestes to ci sie nalezy. Jestes ok to bedzie dobrze jestes ciulem to beda cie cisnac za wszystko. Sytuacja z gola inna ale pamietam jak do mojej szkoly jezdzil gosciu na wozku, niby nic tylko wozek, ale byl ok czlowiekiem i tez lubil wypalic ziola, wypic wodeczki wiec sie zakumplowal ze szkolnymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AniolPanski: Rzeczywiście, to chcę osiągnąć, gdy życzę komuś szczęścia, nieważne kim jest xD


Jak jakaś ładna mirabelka wrzuci swoje zdjęcie to nie można pozytywnie skomentować, bo od razu jesteś spermiarzem, jak jakaś para homoseksualna to od razu, że na pokaz. Takie wykopowe #!$%@?.
@ChichyKun oczywiscie ze u nas nadal #!$%@? pod tym wzgledem. Tutaj ludzie homoseksualizm sprowadzaja tylko do maniakalnych czynnosci seksualnych... I to, ze na mirko akurat wiecej ogarniętych ludzi siedzi nadal nie zmienia tego faktu. Chcesz zobaczyc tolerancje? Idz do USC po papier do zawarcia zwiazku za granica, ale spróbuj wpisac tam imie meskie, a nie damskie. Albo chociaz sprobuj zaanonsowac, ze chcesz zarejestrowac zmiane nazwiska po slubie jednoplciowym za granica (gdzie juz
nowe pokolenie ma #!$%@?


@ParsecV: Ogólnie na wiele rzeczy te pokolenia mają wyyebane. Z resztą nie jest tak, że ludzie teraz tak naprawdę mają w nosie, co ktoś robi i robią swoje, mając w nosie, co ktoś o tym pomyśli?

Oczywiście inna sprawa to krytyka postaw i własne poglądy. Każdy ma prawo do określonych poglądów i chyba niczym nadzwyczajnym jest, że coś popiera, a czegoś innego nie popiera. Grunt to kultura