Wpis z mikrobloga

Podrabia


@Creative3000: No to już jest przestępstwo z art 270 KK. Przejdź się na pocztę, poproś o okazanie podpisu który rzekomo złożyłeś potwierdzając odbiór i kulturalnie poinformuj, że planujesz złożyć na policji zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z ww artykułu. A jak jesteś bardzo #!$%@? to następnie faktycznie udaj się na policję i takie zawiadomienie złóż. Jeśli zdecydujesz się na krok drugi, pan listonosz za jakiś czas już na z dużym
@Bm_th No jakaś dyscyplinarka by się na pewno przydała dla takiego nierzetelengo listonosza. On chyba-w sumie to ona, nie zdaje sobie sprawy z tego,że podrabianie podpisów podlega pod kk. Nawet #!$%@? nie zadzwoni na domofon. Już sam bym zjechał na dół i odebral ten list. Ale jak tak postępuje to się doigra w końcu.
@running akurat ten priorytet nie do mnie był,ale na listy polecone adresowane na mnie awizo w skrzynce już któryś raz z rzędu zostawia. Dziś to już się trochę #!$%@?łem,pomimo tego,że to nie mój priorytet. Niemniej jednak donosik leci. I na pocztę po niedzieli też się wybiorę właśnie z groźbą zawiadomienia policji o popełnieniu przestępstwa. Chociaż oni i tak gówno by z tym zrobili. Ale postraszyc można.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Creative3000: oby Ci się udało, może będzie jakiś precedens... Ja już próbowałam tyle razy szumu narobić, że szkoda gadać. Raz wyobraź sobie zrobił mi to samo z przesyłką sądową, gdzie czekałam mocno na to i nawet awizo nie zostawił xD
Dopiero powtórne po półtorej tygodnia łaskawie włożył do skrzynki padalec... Eh, szkoda strzępić ryja ;_;
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daox: Skoro przewoźnik akceptuje takie paczki za daną cenę to jego obowiązkiem jest wykonanie usługi, czyli jej doręczenie. O ile mogę, to korzystam z odbiorze w punkcie. Bo i tak do tego się sprowadza.
Co to w ogóle za gadanie że bardzo dobrze że się nie tyka. To jego obowiązek i za to mu płacą. Jeśli firma ma za dużo paczek do dostarczenia to powinna zatrudnić pracowników.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daox: Świetnie, tylko to zupełnie mija się z celem dostarczenia przesyłek. Awizo notorycznie i z każdego rodzaju przesyłką i listem bez sprawdzania, czy jesteś w domu. Nie no świetnie, to nie ich obowiązek XD
I nie narzekali w tłumaczeniu na moje i sąsiadów skargi o gabarycie a o ilości paczek przypadającej na listonosza.
Ale no tak, jak ja śmiem chcieć mieć dostarczane paczki i przesyłki, no jak. XD