Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zadzwonił do mnie klient i cos mi się od razu wydawało że numer znam ale tak czasem mam że jak do mnie ktoś kilka razy zadzwoni to zapamiętam numer. Klient chciał abym mu zamontował oryginalny ekran do iPhone 5S oraz wymienił obudowę b ma wygięta ale płyta działa. Poszukalem na allegro takiego telefonu w dobrym stanie który ma np blokadę icloud a reszta sprawna. W smsie podałem klientowi numer aukcji żeby zakupił telefon we własnym zakresie. Klient się zgodził i przyszedł do mnie po kilku dniach. Twarz znajoma ale jako nie mogłem go skojarzyć. Po kilku godzinach zadzwoniłem do niego i powiedziałem ze może już odebrać.
Przyszedł klient i poprosił o fakturę. Zobaczyłem że jest w bazie. Okazało się że brałem u niego kiedyś szafki do pokoju i #!$%@? wymiary i mu zwracałem kilka razy uwagę to mówił że podjedzie i ciągle potem i potem i stwierdziłem że nie jestem mściwy. Klient się zorientował że ja się zorientowałem i stwierdziłem że nie będę mściwy i że co ja mogę mu zrobić i mu powiedziałem "Chciałbym być tak obsłużony jak Pan, zdobyłem dla Pana telefon w super cenie gdzie go Pan kupił i jeszcze załatwiłem zniżkę i chciałbym żeby Pan tak podchodził do klientów aby do Pana wracali"
Zapłacił. Obrócił się na pięcie i wyszedł.
Nie będę pisał co to za firma meblowa z Bydgoszczy ale wstyd wrócic do tego samego miejsca gdzie się wykonywało usługę jako firma i wracać jako klient i prosić o rabaty.
#takbylo #niewiemjaktootagowac #pracbaza
  • 1