Wpis z mikrobloga

Twórcy serialu Narcos nakręcili serial o życiu rekrutera

Netflix coraz chętniej interesuje się tworzeniem seriali związanych z pracą w biurze, takich jak m.in. The Office. Tym razem zdecydował się na wypuszczenie pilota, czyli kilku testowych odcinków, opowiadających historię z życia rekrutera.

Dalsza część artykułu: https://www.junioritrekruter.pl/tworcy-serialu-narcos-nakrecili-serial-o-zyciu-rekrutera/

#hreheszki #programowanie #programista15k #pracait #rekrutacja #linkedin
JuniorITRekruter - Twórcy serialu Narcos nakręcili serial o życiu rekrutera

Netfli...

źródło: comment_A6Jz7qNYll1m4eh9C66xY0zjCfaCbEOs.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuniorITRekruter: to chyba Prima Aprilisowy wpis.

A jeśli to prawda, to każdy programista wie jak kończy się automatyczne generowanie kodu. Już wiele firma wpadało na to, że programiści są niepotrzebni i kod będzie generował się sam (w sensie kto inny np. analityk będzie coś klikał, a pod spodem będzie robił się kod). I zawsze kończyło to się źle. Jak widać nadal programiści są potrzebni.

Jeśli ktoś uważa, że można dobrze tłumaczyć Javę na JavaScript, to nie ma pojęcia o żadnym z nich. Chociażby to że w JavaScripcie nie używa się typów, a w Javie tak.Skąd się wezmą encje biznesowe? Zostaną wygenerowane automatycznie? No to będzie
  • Odpowiedz
@Karol191: nie zauważyłem tego, ale tak myślałem.

Ludziom przychodzą różne pomysły do głowy i chciałem dać rzeczowe argumenty dlaczego to nie wyjdzie. Bo jakby tak pomyśleć, zrobić jakieś demo, to tłumaczenie forów i ifów z jednego języka na drugi by działało. Ktoś kto nie ma pojęcia o temacie mógłby uznać, że załatwi tym się wszystko.
  • Odpowiedz