Wpis z mikrobloga

Wg. CDS w ostatnich dniach do Juve wpadła bardzo konkretna oferta względem Higuaina. Chelsea chciało wymienić Moratę na Argentyńczyka. Agnelli uznał jednak, że Hiszpan jest już przeszłością i klub nie chce do niego wracać.

Trochę posmutniałem. Morata był jaki był, ale na ważne spotkania to Allegri wstawiał mu mentalność Kryszczjanu i Alvaro zapieprzał na murawie aż miło. Jego najlepsze mecze to dwumecz z BVB i Bayernem oraz półfinał z Realem. Ja np. bardzo bym powrotu Alvaro chciał, ale prawda jest taka, że po prostu byłby rezerwowym. Może Juve wróci do tego tematu w lato w przypadku gdyby Mario miał odejść, ale na to się nie zapowiada, bo klub chce przedłużyć z nim umowę. Troszkę szkoda, bo Alvaro na zawsze w moim serduszku. Eh.

#juventus #chelsea #plotkitransferowe #acmilan
realbs - Wg. CDS w ostatnich dniach do Juve wpadła bardzo konkretna oferta względem H...

źródło: comment_YN0IRaD2o5laO9YzrYPsRFKiam30mexQ.jpg

Pobierz
  • 9
@realbs Nie widzę powodu, dlaczego Milan miałby skrócić wypożyczenie Higuaina, za które zapłacił aż 18 milionów. W klubie zostałby tylko jeden napastnik, a póki UEFA trzyma Milan za jaja, nie ma szans na sprowadzenie kogoś na poziomie Pipity.
@qbad89: Prawda. Przemawia przeze mnie sentyment, czego nie ukrywam, ale najlepsze czasy Moraty to imho bycie jokerem w Realu, gdzie był po prostu bezbłędny. Problem taki, że po dwóch kiepskich sezonach raczej kiepskim ruchem dla Alvaro byłoby siedzenie na ławce i wchodzenie na ostatnie pięć minut.

A co do konkretnego napastnika w Juve - wydaje mi się, że "łowy" się zaczną w lato 2020 i naprawdę nie byłbym zdziwiony, gdyby Agnelli
@realbs tez licze ze Juve stac na rozbicie banku, mbappe to w tej chwili najlepszy mlody zawodnik i jest murowanym sukcesem tramsferowym, ja bym chcial zeby kupili Roberta, na te dwa sezony nim bedzie juz wiekowym napastnikiem a pozniej Mbappe jak juz LM bedzie w gablocie;)
@realbs: ja bym #!$%@? dopłacił żeby ten paralityk odszedł gdziekolwiek. Wczoraj jeszcze odrzucili 50mln + Malcom z Barcelony za kolejnego człapaka Williana XD ten klub to mem #!$%@?, a Sarri jest zakochany w zawodnikach, którzy niczego nie wnoszą