Wpis z mikrobloga

Co za kraj. Właśnie czytam różne prawicowe strony. Wpisy i komentarze porównują strzelanie do dzików z aborcją.

zabijanie zwierzęcia

zabieg chirurgiczny lub farmakologiczny


I jeszcze podają fałszywe dane związane z aborcją, pisząc że aborcja powoduje że nie narodzi się 42 mln dzieci. Nie dość że fałszywe dane to i sugerowanie jakby przy powstrzymaniu aborcji każda kończyła się szczęśliwym życiem dziecka.

I jeszcze tacy oderwani od rzeczywistości ludzie jak raperkatol Tau o tym płaczą na Facebooku.

Gość, który postanowił się nawrócić by mieć dobrą wymówke dla swoich patologicznych poglądów.

"Kiedy jesteś narodowcem, rasistą, homofobem etc - katolicyzm to droga dla Ciebie. Już nikt krzywo na Ciebie nie spojrzy."

#bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli #bekazrapsow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kowalskyyy są tylko podane liczby do zabicia, nie ma informacji z ilu. A to najważniejsze.

Dodatkowo są bardziej humanitarne metody ograniczenia populacji, a myśliwi w tym kraju już wystarczająco pokazali że nie powinni istnieć.
  • Odpowiedz
a ja nie rozumiem tego bólu dupy o dziki odstrzelą ich mniej niż rok temu


@Kowalskyyy: też nie rozumiem tego płaczu ale tu akurat jest ważny element: chca zabić mniej, ale w dużo krótszym czasie i innej porze roku niz sie to zazwyczaj robi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: Czemu ja mam wrażenie że mieszkasz w mieście masz zero pojęcia o dzikich zwierzętach. A do tego myślisz że schabowe są z marketu .... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie martw się dziki sobie poradzą to taki rodzaj zwierzyny jak zające ruchają się na potęgę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kowalskyyy ale co konkretnie mam o nich wiedzieć? Że przynoszą szkody? Dlatego powinno się farmakologiczne ograniczać populację.

Nie jem mięsa więc pudło.

@Mr_Nuffin_Dindu oczywiście że będzie to kosztowne ale patrząc jak rząd trwoni pieniądze na np program 500 plus który nie poprawił przyrostu naturalnego to jestem zdania że pieniądze te można przeznaczyć na działania względem populacji zwierząt i tu faktycznie będą wyniki.
  • Odpowiedz