Wpis z mikrobloga

Jak tam Wasze postanowienia noworoczne? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja postanowiłem dodatkowo się zmotywować a Wy mi w tym pomożecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plan jest prosty: do końca roku przesłuchać 20 powieści (400+ str.) w formie audiobooków. Po angielsku. I tutaj wkraczacie Wy bo jeśli nie zdążę, wśród plusujących tego posta wylosuję osobę która dostanie wybraną przez siebie grę/gry ze Steam o wartości do 200 cebulionów.

No to startujemy. Stan na dziś: 1/20.

#oswiadczenie
  • 19
@wilku1984: ja mam 10 postanowień, przytoczę kilka
- zrobić 100 pompek jednym ciągiem ( teraz robię 8 xD)
- pojechać stopem do Gruzji( jeśli dostanę wizę to Iran też)
- wrócić na studia
- opanować nowy język na B1
- znaleźć stacjonarna pracę za normalne pieniądze.
- zejść do wagi 85-90
- zrobić prawko kat A.

Póki co nauczyłem się kilku podstawowych zwrotów po arabsku, liczyć do 10 itp, ale myślę,
@Kwasnytoja A no na miejscu mjaca kontakt z jezykiem to zawsze lepiej. Fajnie, też chciałbym się nauczyć arabskiego. Ale to może po studiach bo na razie brakuje czasu
@Kwasnytoja Na razie nie mogę sobie pozwolić czasowo ;) Studiuje jednocześnie dziennie i zaocznie, do tego praca, jakieś treningi, zespół i nagle się okazuje że tydzień ma jakoś tak mało godzin. W lipcu mam nadzieję się obronić to się zrobi trochę luźniej :P
@wilku1984: Zdrowiej się odżywiać, zrezygnować z batoników, ciastek, chipsów itp. między posiłkami. Dodatkowo wrócić do ćwiczeń, nie musi być siłownia, wystarczy w domu, ale to dodam pod koniec miesiąca.
Z takich innych postanowień, niekoniecznie noworocznych to przestałem słodzić herbatę i kawę. Podobnie z alkoholem, ostatnio piłem na woodstocku, potem browar ze szwagrem na święta i jakoś mogę się bez tego obejść gdzie wcześniej 3 piwa na noc to był nie problem.