Wpis z mikrobloga

Będę od dziś posty tagował tagiem #mirkoserwer16 który postanowiłem niejako przejąć, skoro ostatni serwer jest martwy - mam nadzieję, że nikt z obserwujących się nie obrazi :).
Wczorajsza premiera serwera była raczej dla mnie nauką pod kątem technicznym (aczkolwiek zebrało się 5 chętnych do zabawy!) - dograłem parę rzeczy, parę usunąłem i sądzę, że obecnie serwer jest okej - dalsze zmiany będę wprowadzał na życzenie Was - grających.

Dziś już bardziej oficjalnie zapraszam wszystkich do wieczornej rozgrywki! Godzinę zbiórki ustalam na 20:00, aczkolwiek jak ktoś ma teraz ochotę popykać - czekam!

91.224.117.118:27015
pw: wykop

Pozwolę sobie zawołać parę osób, które o to prosiły, bądź też zdaje się, że były zainteresowane rozgrywką - mam nadzieję, że wieczorne pykanie kilku partyjek wejdzie w nawyk, niemniej jak wspomniałem będę pisał pod tagiem #mirkoserwer16

@mlody_czyzyk23 @clown9 @framugabezdrzwi @TheKa @brtk122 @Anyway @chlodny__klecha @zjemcimatke @Xiggi @popiolek @gtsaplayer

#counterstrike #cs16 #wykopgaming

Śpieszcie się kochać hostów - tak szybko odchodzą
Obles - Będę od dziś posty tagował tagiem #mirkoserwer16 który postanowiłem niejako p...

źródło: comment_0uYW49guQ1ob9TeVlQEUkLWsP61GdEPc.jpg

Pobierz
  • 31
@Xiggi: Teoretycznie ustawiłem, by w grze każdy siebie słyszał - jeśli to nie wypali to zaproponuję Discord :).
@Ravenuss: Obecnie takie, aczkolwiek wszystko można dostosować:
aimmap
aim
mapusp
awp
india
asoilrig
cs
747
csassault
cs
estate
csitaly
cs
militia
csoffice
cs
siege
derats
de
rats1337
de
aztec
decbble
de
cplmill
de
chateau
dedust
de
dust2
deinferno
de
nuke
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Obles: my mamy dedyka darmowego, tylko nie ma graczy i chętni do roboty się wykruszyli. Serwery działają. Jak chcesz się tym zająć, to wejdź na nasz Discord i dostaniesz dostępy. Nie będziesz musiał płacić za serwer, a my już mamy serwery gotowe. Można w nich grzebać :)