Wpis z mikrobloga

Będę od dziś posty tagował tagiem #mirkoserwer16 który postanowiłem niejako przejąć, skoro ostatni serwer jest martwy - mam nadzieję, że nikt z obserwujących się nie obrazi :).
Wczorajsza premiera serwera była raczej dla mnie nauką pod kątem technicznym (aczkolwiek zebrało się 5 chętnych do zabawy!) - dograłem parę rzeczy, parę usunąłem i sądzę, że obecnie serwer jest okej - dalsze zmiany będę wprowadzał na życzenie Was - grających.

Dziś już bardziej oficjalnie zapraszam wszystkich do wieczornej rozgrywki! Godzinę zbiórki ustalam na 20:00, aczkolwiek jak ktoś ma teraz ochotę popykać - czekam!

91.224.117.118:27015
pw: wykop

Pozwolę sobie zawołać parę osób, które o to prosiły, bądź też zdaje się, że były zainteresowane rozgrywką - mam nadzieję, że wieczorne pykanie kilku partyjek wejdzie w nawyk, niemniej jak wspomniałem będę pisał pod tagiem #mirkoserwer16

@mlody_czyzyk23 @clown9 @framugabezdrzwi @TheKa @brtk122 @Anyway @chlodny__klecha @zjemcimatke @Xiggi @popiolek @gtsaplayer

#counterstrike #cs16 #wykopgaming

Śpieszcie się kochać hostów - tak szybko odchodzą
Obles - Będę od dziś posty tagował tagiem #mirkoserwer16 który postanowiłem niejako p...

źródło: comment_0uYW49guQ1ob9TeVlQEUkLWsP61GdEPc.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Xiggi: Teoretycznie ustawiłem, by w grze każdy siebie słyszał - jeśli to nie wypali to zaproponuję Discord :).
@Ravenuss: Obecnie takie, aczkolwiek wszystko można dostosować:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Obles: my mamy dedyka darmowego, tylko nie ma graczy i chętni do roboty się wykruszyli. Serwery działają. Jak chcesz się tym zająć, to wejdź na nasz Discord i dostaniesz dostępy. Nie będziesz musiał płacić za serwer, a my już mamy serwery gotowe. Można w nich grzebać :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@amn1337 niech się zbierze pierw jakaś ekipa stała :)

@SiemkaKtoPeeL ustawiłem więc przecież o 20

@geratius Spoko, do pomyślenia. Grosze to kosztuje, na miesiąc i tak jest, ale jak by się rozkręciło to jasne - dzięki za propozycje
  • Odpowiedz