Wpis z mikrobloga

@Icon_of_sin: Zawsze mnie to zastanawiało z tymi modlitwami, wychodzi na to że jak ktoś jest ateistą i alkoholikiem to nie może wytrzeźwieć? Znasz to powiedzenie religia to opium dla mas? Wychodzi że jedno uzależnienie można wyleczyć tylko zastępując je innym?
@j3sion na terapii jest jasno powiedziano o bogu jako o sile wyzszej Jak kolwiek osoba to rozumie, moze to byc latajacy potwor spagetii... Jestem idealnym przykladem tego ze zastepywanie nalogu innym nalogiem nie dziala, ja z kokainy przerzucilem sie na alkohol I jakos nie wyszlo...
@PanSeler alkohol to narkotyk w dodatku ogolnie dostepny I spolecznie przyzwolony... Tak trzymaj jesli nie chodzisz na terapie to przynajmniej na spotkania... Ja bylem w 110% sceptyczny ale z perspektywy czasu musze przeznac ze warto bylo... Powodzenia.
@Icon_of_sin:

Normalny gość który nie pije:
Co ty z nami się nie napijesz? Sry ale nie ufam ludziom którzy nie piją

Jakiś menel dla którego osiągnięciem życia jest nie zalać mordy przez 4 miesiące:
Wow gratulacje, naprawdę imponujące! Masz tu złoty medal!
@Icon_of_sin: 4 miesiace i po terapii? Ja 4 miesiace to na wstepnej bylem, dopiero poszedlem na zaawansowana. Gratuluje ale tez przestrzegam, to ze nie pijesz nie znaczy ze jestes trzezwy ;-) Mi juz piaty miesiac leci a zmienilem tylko troche z calej masy pijanskich nawykow. Bo nie pic i nic wiecej nie zmieniac to droga do nawrotu. Wiem po sobie wiec sie wypowiem.
@jastrzabnakonarze Zgadzam sie dlatego sa spotkania no I aftercare support (taka kontynuacja terapii) wiadome ze caly czas trzeba sie rozeijac w tej kwestii... Wiedzialem Jak super pozytywnie zakreceni ludzie ktorzy to chwalili sie Jak to im terapia, bog itp pomaga a PO miesiacu znowu zwczynali pic... Ja bylem od dnia nr 1 sceptyczny nastawiona I na poczatku wszysko wsmiewalem... Ale z perspektywy czasu przyznac ze bylo warto I mam nadzieje ze wiecej
@xVolR do USA przyjechalem 15lat temu na vizie studenckiej... Nie wiem Jak teraz ale kiedys za taka vize trzeba bylo placic 300$ PO chyba 2 latach pobytu przestalem za Nia placic I Tak sobie zostalem... Z id, prawo jazdy, social security... Ale ogolnie to jestem na czarni, choc rozliczac sie moge....