Wpis z mikrobloga

@taktosiekonczy: No to kurła, jak to #!$%@?łeś? XD Nie wiem jak miałeś zajechany klosz, ale powiedzmy zaczynasz wodnym o gradacji 1000 i jedziesz nim poziomo, potem mniej ziarnisty pionowo i za każdym razem coraz wyższa gradacja aż do 2500, albo i 3000 do momentu aż go elegancko zmatowisz. Potem dobra pasta polerska i walisz polerką i masz odświeżoną lampę. Na to można zapodać jakiś wosk.
  • Odpowiedz
@taktosiekonczy: Ogarnij sobie papierki wodne tak jak wyżej napisałem, rób tak jak napisałem. Po fotce nie wiem na ile już je zmatowiłeś, ale próbuj je wyprowadzić na prostą od P1000 poziomo (żadne kuliste ruchy), potem P1500 pionowo, potem P2000 poziomo itd. do tego P2500/3000. Potem koniecznie pasta polerska, poczytaj na forach detailngowych co polecają, ja robiłem Meguiar Plastx przy pomocy wiertarki i pada. Ręcznie raczej tego nie ogarniesz, zajedziesz się.
  • Odpowiedz
@taktosiekonczy: xD #!$%@?, wyglads jakbys 120 wymatowal :D powinno sie 2 tys i poprawic 3 tys i polerka oczywiscie zalezy zawsze od glebokosci rys itf itp i najlepiej na maszynce matowac
  • Odpowiedz