Wpis z mikrobloga

NFC?


@Logan00: ¯\_(ツ)_/¯
Nie znalazlem nigdzie live, a na tych screenach dla mnie to sa krzaczki, strony z newsami tez sie slabo aktualizuja.
Jesli pojawi sie gdzies angielska wersja, lub oficjalne info od X to bede pisal.
Poki co nie widzialem nigdzie wzmianki, ze maja to wprowadzic juz teraz do serii redmi.
chce już kupować


@caribbean: to akurat najgorsze co mozesz zrobic.
No i ciezko o specyfickacje skoro dzis go pokazuja :)

czyli w Polsce jaka bedzie cena? z chin?


@Politoczka przykro mi nie jestem dystrybutorem, nie odpowiem ci na to pytanie.
To jest cena w Chinach dla chinczykow. Wysylkowe sklepy z Chin tez chca zarobic, wiec u nich bedzie wyzsza o te 20-30% niz to co tutaj widac, a telefon rozejdzie sie
@PurpleHaze: spodziewałem się innego procka, ale i tak będzie nieźle. Mi Note 3 też ma snapa 660 i ma NFC, więc kto wie. Duża bateria i nadal Mini Jack. Do tego ttradyucjnie port hybrydowy z możliwością dodania karty MicroSD. Na minus matryca aparatu od Samsunga, chociaż kto wie...
@Ruswelt: tradycyjnie: bądź Xiaomi - zrób dobry telefon Redmi Note 4 - szaleństwo wszyscy kupują. Zrób różne kolory, wersję z 3 i 4GB RAM - wszyscy zadowoleni, ale kupują. Dodaj wersję ze Snapdragonem i Mediatekiem. Ludzie myślą, ale kupują. Dodaj Note 4X, wersje Global, wrowadź nowe wersje - tak pewnie będzie przy Note 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I uważam, że Note 6 Pro powinien wyginąć śmiercią
@Peter1096PL: jak sie pojawi ¯\_(ツ)_/¯
Preordery bedzie mozna skladac zapewne w ciagu kilku dni, jesli nie godzin.
EDIT: na banggood juz jest ale bez info kiedy bedzie sprzedawany.

Te sklepy najpierw musza telefony dostac na magazyn, w przypadku premier xiaomi, wszystko idzie na pniu w pierwsze kilka dni i dla posrednikow jak bg czy gb zostaja ochlapy.

Dodaj do tego, ze teraz redmi stalo sie osobna marka, co tez moze wniesc
@Peter1096PL: jesli potrzebujesz telefon na juz to niebardzo. Jesli mozesz poczekac, to ja bym czekal zarowno na testy jak i na obnizke ceny.
Zawsze nowe telefony sa wycenione z odpowiednim narzutem. Na bg wrzucili cene najslabszej wersji na 800zl, dosc sporo jak na 3/32GB :D