Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki jest racjonalny powod aby bedąc prawiczkiem w wieku lat 25 nie skorzystac z usług divy? Myślę o divie 9/10 o baardzo dobrych opiniach na garso- ktora zna sie na swoim fachu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

- Możliwość złapania czegos gdy robi się wszytko w gumie jest niemal zerowa.
- Prawdopodobnie jeśli poznam fajnego rozowego (a poznaje ostatnio sporo) to ona ma juz doswiadczenia oraz jesli skonczy się to zwiazkiem to będzie to jedyna partnerka co nie jest fajna perspektywa.
- Wydaje sie to byc fajnym doswiadczeniem. Oczywiscie nie zastpujacym bliskosci i zwiazku.
- Oczywiscie nie dorabiajac sobie przy tym zadnej ideologi i zakladajac ze przerucha sie dokladnie kilka wybranych div.
- Cos jeszcze o czym zapomnialem?

#roksa #prawictwo #divyzwykopem #rozowepaski #s--s #przegryw #wygryw #diving #garsoniera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FeyNiX w klubie poziom komunikacyjny? N------e karyny i sebki, zalen potem bo prosto z parkyetu xD

Muzyka na@ierdala tak że jedyne co słychać.

Seba: jak masz na imie??
Kari: Z Lublina !!!<3<3
  • Odpowiedz
@FeyNiX no nikt nie mówi że nie;) tak na prawde kwestia ryjca jakim dysponujesz, ale nie będę się bawił jak chłopaczki z #przegryw w eksperymenty społeczne i odkrywał koło po raz kolejny. Moim zdaniem to "darmowe ruchanie" i tak jest obarczone takim "podatkiem" dla "przecietniaka", że i tak wyjdzie w c--j drożej niż diva, jeśli tylko o spust chodzi. No chyba że kari chcesz na żone to już wyższa
  • Odpowiedz
@Ov3rKill: ja tu miałem na myśli same ruchanie, zresztą miałem dwie sytuacje w życiu z dwiema w sumie znajomymi i to z roboty że znałem je tyle o ile ale pare razy z nimi pogadałem zupełnie o byle czym a te zaczeły się płaszczyć do mnie bo czekały aż wyjde z inicjatywa zeby wyruchać xD

100% pewne.
  • Odpowiedz
@Ov3rKill: ja tu miałem na myśli same ruchanie, zresztą miałem dwie sytuacje w życiu z dwiema w sumie znajomymi i to z roboty że znałem je tyle o ile ale pare razy z nimi pogadałem zupełnie o byle czym a te zaczeły się płaszczyć do mnie bo czekały aż wyjde z inicjatywa zeby wyruchać xD


100% pewne.

Czyli zaruchałeś je czy nie? O_o
  • Odpowiedz
- Możliwość złapania czegos gdy robi się wszytko w gumie jest niemal zerowa.


jak szmule dają d--y w klubie bez gumy a później wrabiają swoich chłopaków/mężów w dziecko to wszystko spoko, ale jak jakiś facet ośmieli się pójść do divy to jest wyśmiewany i poniżany bo jak śmie wymieniać s--s za pieniądze zamiast płaszczyć się i pajacować w nadziei, że dostanie szpary

- Prawdopodobnie jeśli poznam fajnego rozowego (a poznaje ostatnio sporo) to ona ma juz doswiadczenia oraz jesli skonczy się to zwiazkiem to będzie to jedyna partnerka co nie jest fajna perspektywa.


dlatego
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania
Kazdemu prawiczkowi proponuje: zamiast wydac 250 zl na dziwke, kup sobie bilet na weekend do Manchesteru, Birmingham, Liverpoolu lub Londynu, koszt ok. 100 zl, wstep do klubu 50 zl, 100 zl starczy na 3 browary dla ciebie i 2 bacardi breezery dla szlaufow, bedziesz ruchal cala noc ze swiniami ktore mysla ze im ochydniej tym fajniej, lizanie d--y to dla nich smak milosci.

To nie sa baby i to nie
  • Odpowiedz
- Prawdopodobnie jeśli poznam fajnego rozowego (a poznaje ostatnio sporo) to ona ma juz doswiadczenia oraz jesli skonczy się to zwiazkiem to będzie to jedyna partnerka co nie jest fajna perspektywa.


@AnonimoweMirkoWyznania: Albo poznasz wspaniałego różowego, ale będzie się brzydziła że korzystałeś z takich usług i będzie to dla niej psychicznie nie do przejścia.

- Możliwość złapania czegos gdy robi się wszytko w gumie jest niemal
  • Odpowiedz
OP: @FloweryTaste: Dlaczego? Z takich usług kozystali ludzie ktorych zdecydownaie nikt nie nazywa przegrywami. Dodatkowo wybiera sie panienke dokladnie wedle wlasnego gustu.

@ownD: Niby mozna- pytanie jednak nie spodziewal bym sie po tych pannach ani urody ani szczegolnie udanego sexu.

@southlander: Duzo chyba zalezy od tego jak sie "sprzeda" swoja przeszłosc. Pozatym rozowa
  • Odpowiedz
Duzo chyba zalezy od tego jak sie "sprzeda" swoja przeszłosc.


@AnonimoweMirkoWyznania: No na ściemnianiu poważnego związku nie da się zbudować. Nie osiągniesz głębokiego poziomu zaufania, wzajemnego całkowitego oddania, jeśli nie jesteś od początku szczery, zwłaszcza w istotnych sprawach. Już nie mówiąc o tym, że wszelkie ściemy lubią wychodzić w najmniej odpowiednim momencie, ale to już inna kwestia.

Pozatym rozowa tez pewnie bedzie miala co opowiedzic.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tego nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: „Z takich usług kozystali ludzie ktorych zdecydownaie nikt nie nazywa przegrywami”. Kto niby? Wykopkowi bajkopisarze? Bo dla mnie takie osoby to żałośni ludzie. Walić k---e to pójście na łatwiznę. Każde dno społeczne może rzucić 100zł i wyruchać rozjechane szmacisko. Co to za osiągniecie? Lepiej poznać kogoś i normalnie ogarnąć sobie r------o, a może trafi się ktoś na dłużej z kim zrobisz ciekawsze rzeczy. Zresztą z k---ą to żaden s--s
  • Odpowiedz
BogatyMenel: Jest. Zdobędziesz pewne doświadczenie na poziomie nazwijmy to fizjologicznym i to dotyczące raczej części końcowej aktu i nic więcej.
W żaden sposób nie ułatwi ci to budowania relacji damsko-męskich ani też rozwijania własnej i rozbudzania damskiej seksualności a chodzi o to żeby dziewczyna miała cię "w głowie" wtedy tam niżej też w końcu trafisz. Trochę jak wejść do kina na ostatnie 15 minut filmu akcji, niby najwięcej się dzieje ale
  • Odpowiedz
OP: @FloweryTaste: Berlusconi, Jacki Chan, podczas Mundialu w Rosji reprezentacja Brazyli (i nie tylko podczas tego). Nie twierdze ze s--s (nawet dobry) za pieniadze jest osiagnieciem. Po prostu to przyjemnosc ktora mozna nabyc.

@AnonimoweMirkoWyznania: @BogatyMenel: Tak mam tego swiadomosc. Jednak nie uwazasz ze dlugie nie ruchanie albo mala liczba partnerek nie wpwya rowniez zle na psychike?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz