Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski i Mirabelki Kochane!

Już jest 3% na portfelu #inwestycje 2019. Szału nie ma, ale to dalej nieetyczne mieć 9. stycznia kilka niezłych dniówek "przeciętnego" - w pewnym sensie - pracownika.

Rodzice tak uczyli - wyniesione z domu: charytatywność być musi, zawsze powtarzali, że od jakiejś losowej wygranej dziesięcina pójdzie na "Caritas" (lub wstaw podobne). Zaczynam sam powoli myśleć w tym kierunku, ale to musi być coś świeżego, a nie WOŚP (bez wchodzenia w szczegóły proszę!) bis. Tu nie ma potrzeby konkurencji. Kupuję z Żoną chatę, walimy te planowane 2 czy 3 dzieciaki (pamiętajcie, optimum społeczne, zdroworozsądkowe to z 2,1, ale przecież nie będziemy kroić ( ͡° ʖ̯ ͡°)) i pewnie coś ukręcę za 15 lat na kryzys 40-latka. To taka dygresja. Strategia. Karta pułapka na 2035. Wrócimy do tego za jakiś czas.

Oczywiście jestem tu drugi raz w tym roku. #rygorexcelowy ma się dobrze.
Zamiast oglądać patostreamy śledź mój eksperyment i #rygorexcelowy przez najbliższe lata!

Hasełko: mirko.
https://drive.google.com/open?id=1wopCmXIBMGTjzu7cYZHfHmDMgXTJ5l8Z
Łapcie nowy wpis i update:

Kwiaty kupione (nie ma tragedii, trzymamy raz per 7-10 dni) #rozowepaski , dzisiaj na pewno będzie mile spędzony czas, więc 3 x #seks - ale tutaj dalej jesteśmy pod założoną kreską, biorę się do roboty.

Dwie wizyty na siłowni (jest ok, niektórzy dopiero budzą się ze świątecznego letargu w tym temacie). Języki, książki, reszta w normie. Czas na #gry OK, gorzej z #grybezpradu.

PS Udało się wyjść z "escape room'u". Żyję (uff, uff).
  • 9
@AMSHT: Po pierwsze nie chcę słyszeć tego od Pana, nie będę ukrywał zaskoczenia, a po drugie, miły Panie, zgeneralizował Pan per "wszystkim", a ja - troszeczkę parafrazując - wyglądam chyba normalnie, a nie na demokratę. Jeszcze się taki nie urodził, co by "wszystkim" dogodził.