Wpis z mikrobloga

Chciałem zaproponować zabawę której wyniki znamy już przed głosowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale myślę, że i tak może to być ciekawe zestawienie. Otóż wybierzemy najlepszego producenta gier. Mirko ma ogarniczenie do 10 pól w ankiecie, więc to moje subiektywne zestawienie najważniejszych producentów, z którym możecie się nie zgadzać i kompletnie nic z tym nie zrobimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zawsze w tego typu zabawie będziemy głosować zawsze na NAJGORSZEGO, producenta gier aż do momentu wybrania tego jednego, według nas najlepszego. Co głosowanie odpada jeden producent który uzbiera największą liczbę głosów.
Zapraszam do głosowania :)

#steam #gry #glupiewykopowezabawy #origin #globaleliteshop
Pobierz G.....p - Chciałem zaproponować zabawę której wyniki znamy już przed głosowaniem ( ͡°...
źródło: comment_XlXaTKh8eO7vcHPtOIuSEFU0qikSf9py.jpg

Najgorszy producent gier to:

  • EA 46.8% (1533)
  • CD PROJECT RED 8.7% (285)
  • ROCKSTAR 1.8% (60)
  • PARADOX 1.0% (33)
  • UBISOFT 8.2% (267)
  • BETHESDA 24.0% (785)
  • BLIZZARD 4.4% (144)
  • EPIC GAMES 2.3% (76)
  • TECHLAND 1.3% (44)
  • SONY 1.4% (46)

Oddanych głosów: 3273

  • 65
@Rakess: No to przeciez wiadomo ze nie bede wypisywal poszczegolnych ubisoftow tylko pod wspolna nazwa ubisoft widnieja, tak samo rockstar jest producentem i jest wlasnoscia wydawcy take-two. Z redami to juz kompletnie nie wiem o czym do mnie mowisz ;) redzi sa producentem i to jest fakt.
btw nie dalem tu 8 wydawcow, wkradl ci sie chyba blad w wypowiedz
No tak niezbyt ;) Kazda z tych firm jest producentem, ale w duzej czesci sa tez wydawcami. Wskaz ktora firma nie jest producentem jezeli sie myle :)


@GlobalEliteShop: Pytasz o najgorszego producenta, po czym wrzucasz listę wydawców pomieszanych ze studiami developerskimi. Nie można CD PROJEKT RED postawić obok obok "EA" i zapytać który producent jest lepszy, skoro dla EA robi gry robi EA Tiburon, EA Vancouver, BioWare i DICE. To są
@GlobalEliteShop: Activision/Blizzard powinien być wtedy szybko by wypadł za EA i Bethesdą. A poza tym jak możecie dawać Paradox #!$%@? obok wydawcy jakim jest EA xD Paradox możecie postawić obok DICE, a nie miliardowego wydawcy EA czy Ubisoft...
A tak btw. naprawdę tylko CD Project Red i Techland nie dał w swoich produkcjach od #!$%@? gówno skrzynek oraz gówno DLC drogich jak zboże.
Paradox też nie jest niewinny, wydaje co parę
Lepiej - Bethesda oprócz Bethesda Game Studios jest wydawcą między innymi id Software czy Arkane Studios (Prey, Dishonored), które w ogóle nie należą do Bethesdy, tylko do ZeniMaxa. Więc na jakiego producenta głosujemy zaznaczając BETHESDA?


@Tarec: Glosujemy na Bethesda Studios, która jest wydziałem Bethesdy ktorej wlascicielem jest koncern ZeniMax Media. Sam sie chyba pogubiles ;)