Wpis z mikrobloga

Rozmawiam z psychiatrą (może to nawet nie jest psychiatra xd) przez internet, wszystko spoko tylko teraz chce mi wystawić zwolnienie i potrzebuje do tego mojego peselu. No własnie, trochę się boję wysyłac to przez internet, zaraz jakaś #pozyczka będzie na moje dane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Drugie moje zmartwienie to, ze jest on z drugiego końca Polski, nie będzie to problemem, ze zwolnienie wystawił mi lekarz z zupełnie innego województwa? Nie przywali mi się #zus z jakimiś kontrolami?

#prawo #nfz #lekarz #kredyt

Tak, wiem, dlaczego nie pójdziesz do normalnego lekarza... Mireczki moje kochane, ja ostatni tydzień bałem się wychodzić z mieszkania, musiałem wziąć w pracy urlop, mam lęki... zresztą to nieważne, nie tego wpis dotyczy... Chcę tylko odpowiedź na te dwa pytania, ja nie wiem co sobie zrobię jak jeszcze będę miał jakiś komorników na głowie czy kontrolerów (,)
  • 14
@Arturian: Leki mam, chodziłęm wczesniej do psychiatry na miejscu, ale teraz taka dziwna sytuacja wynikła... Najbliższa wizyta na fundusz na miejscu to około 3 tygodnie czekania (zapisałem sie), ale zwolnienia już teraz potrzebuję

@Mopsiak: Trzymam się całe życie tej zasady ale jestem w kompletnym dole
@Sean : Rwa kulszowa. Ledwo co wchodzisz do gabinetu. Promieniuje od plecow na dole do nogi. Nie mozesz powiedziec od razu oczywiscie ze uuu chodzi o rwe kulszowa. Powinien Ci wtedy zrobic test, polozyc Cie i kazac podniesc noge. Trzes ta noga lekko jakbys probowal, grymas na twarzy i finalnie nie mozesz jej podniesc. Tydzien, dwa tygodnie dostaniesz.