Wpis z mikrobloga

To było świetne 12 sezonów, nie zapomnę ich nigdy.
Może i jest to ustawione, scenariusz jest prosty, ciągle podobny wątek. Ale ta odzwierciedlona prawdziwa rzeczywistość życia, tego że nie trzeba wiele aby być szczęśliwym. Przyjaźń ponad wszystko, kolesie którzy pójda za tobą wszędzie, nawet do paki żebyś sam nie siedział. Kuwa aż się wzruszyłem, trafić takich przyjaciół to jak trafić w totka. Kocham ten serial
#chlopakizbarakow #trailerparkboys #feels
D.....g - To było świetne 12 sezonów, nie zapomnę ich nigdy. 
Może i jest to ustawio...

źródło: comment_zpwSlwGzA2c9GLZ0WPhqfjRkc5tHwFWu.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DreamBig oczywiście że jest scenariusz każdego odcinka, ale takie serie polegają po prostu na tym że reżyser nie wpierdqla się w grę i interakcje aktorów. Serial genialny, obejrzałem 5 razy wszystkie serie na netflix w marcu będę w Kanadzie dam znać czy jest podobnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DreamBig nie ma problemu zapisuje na listę. Najlepszej jest to że miejscowość do której lecę otwiera największą plantacje marihuaniny 400ha w lipcu xddd masakra jakaś
  • Odpowiedz
@DreamBig: ja lece ciurkiem od nowego roku od pierwszego odcinka (nigdy wcześniej nie oglądałem TPB) i nawet nie skumałem że między siódmym a ósmym sezonem minęło 7 lat :) a i oglądam na netflix w oryginale z napisanmi, a czytałem komentarze, że z lektorem jest jeszcze lepszy
  • Odpowiedz
kolesie którzy pójda za tobą wszędzie, nawet do paki żebyś sam nie siedział. Kuwa aż się wzruszyłem, trafić takich przyjaciół


@DreamBig: każdy chce mieć takich przyjaciół, ale nikt nie chce być takim przyjacielem
  • Odpowiedz