Wpis z mikrobloga

Jako jeszcze zielonka rozpoczynająca własną działalność publicystyczną, chciałbym zrobić skromne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu dostałem od pewnego wykopowicza książkę, która została dość mocno skrytykowana wśród tutejszej społeczności. I w sumie nie ma się co dziwić - więcej tutaj kołczowania niż rzeczowych porad. Ja już przeczytałem, pora na kogoś z was - sprzedać raczej tego nie sprzedam, a też by nie wypadało ( )
Wyniki ogłoszę pojutrze o godzinie 20:00
#ksiazki #rozdajo #youtube #podcast #publicystyka
Ofkors_pl - Jako jeszcze zielonka rozpoczynająca własną działalność publicystyczną, c...

źródło: comment_wz1I39JtsjUf9E2zzr6h6i5eaE6Cs9RP.jpg

Pobierz
  • 15
@guest: okej, tę sytuację kojarzę. Bardziej bym podchodził do tego jak do biografii kilku osób, niż książkę o samorozwoju (chociaż książki biograficzne mogą służyć samorozwojowi jeśli potrafi się wyciągać wnioski i czytać między wierszami). Wtedy to ma sens, jeśli wziąć poprawkę na punkt widzenia autorów wypowiedzi. Ale jak ktoś szuka jakichś wartościowych porad to wnioskując po dostępnych w sieci fragmentach zawiedzie się motzno. To raczej takie podsumowanie życia przez starych ludzi.