Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr zdradziłem swoją różową na sylwestrze z koleżanką, która zdradziła ze mną swojego chłopaka

Mirek 26lvl, z różową 1,5 roku razem, koleżanka ze studiów, więc znamy się już z 6 lat, ona od pół roku ma faceta. Wyjechaliśmy ze znajomymi w góry na narty. Moja różowa nie jeździ, a jej chłopak nie mógł ze względów rodzinnych.

Skłamałbym jakbym powiedział, że ta koleżanka nigdy mi się nie podobała. Jest to świetna dziewczyna. Piękna, zdolna, świetne poczucie humoru. Jak zaczynaliśmy studia to podbijałem do niej, jednak szybko zostałem sprowadzony do parteru, ale zaprzyjaźniliśmy się bardzo i stworzyliśmy naprawdę zgraną paczkę z osobami z kierunku, z którymi trzymamy się do dzisiaj. Ja miałem jedną dziewczynę, potem drugą, ona z tego co wiem nikogo na poważnie, dopiero teraz.

No i na wyjeździe jak to na wyjeździe. Wypiliśmy dużo, w grę weszły też inne substancje. Wyszliśmy razem na papierosa, zaczęliśmy gadać, potem ona się przytuliła, ja odwzajemniłem. Zaczęliśmy się całować i stało się.

Szczerze mówiąc jestem gotowy zerwać ze swoją dziewczyną. I tak nie układało nam się za dobrze, a z tą koleżanka tego jednego wieczoru poczułem więcej niż z moja różowa przez cały związek. Jest ta mityczna chemia, jest przyjaźń, w łóżku dopasowani idealnie. Problem jest taki, że od powrotu z wyjazdu koleżanka mnie unika i nie wiem na czym stoję. Dzwonię do niej, wykręca się pracą, zmęczeniem, brakiem czasu, na Messengerze nie wyświetla moich wiadomości. Napisałem jej, że dam jej czas, ale chce się spotkać i postawić sprawę jasno. Boję się jednak, że będzie chciała zostać ze swoim chłopakiem i chyba nie zniósłbym tego. Prosiła mnie już, żebym obiecał, ze pod żadnym pozorem nikomu nie powiem, nieważne co się stanie i boję sie, że będzie chciała o tym zapomnieć i zerwać ze mną kontakt. Ja nie chcę ani tego ani tego. Co robić?

Możecie sobie oszczędzić teksty że.jestem #!$%@? bez sumienia. Tak, wiem. Wcale nie mam wyrzutów.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 108
@AnonimoweMirkoWyznania: zamiast się gorączkować może lepiej wyciągnąć wnioski? Jak tu jedna różowa dobrze zauważyła i jak rzecze mądrość ludowa okazja czyni złodzieja i wystawianie się na takie sytuacje jest przejawem szukania wrażeń a igrajac z ogniem w końcu się poparzysz ¯\_(ツ)_/¯ Niech to będzie przestroga dla innych
  • 1
Mija pół roku, ona gdzieś na imprezie za dużo pije i daje dupy innemu. Powtórka z rozrywki ;) Szlauf will be szlauf bro ;)


@BooB: jak nie spotka nikogo lepszego, to nie da dupy.

Tak to działa - lepszy samiec wygrywa z gorszym. Jesteś najlepszy, to nie masz się czego bać.
FikuśnaEskimoska: Gdyby to zrobiła kobieta mirabelki pisalyby, ze to byla przygoda, nic znaczacego, jej facet ma i tak caly sakrbiec podczas gdy tamten dostal tylko pieniazek. Nic nie mow o tym swojej obecnej, nie niszcz waszego pieknego zwiazku tylko przez to, ze miales chwile zapomnienia, to tylko umocni wasza relacje

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - FikuśnaEskimoska: Gdyby to zrobiła kobieta mirabelki pisalyb...
źródło: comment_CDUMOIn18086mye6HDMVAB80FGPbaJbG.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: Szanuje. Jeśli koleżanka da znać i okaże się, że czuje to co Ty, to najlepiej byłoby spotykać się przez jakiś czas w ukryciu i jeśli będzie wam fajnie, to zerwiesz z dziewczyną i elo. Jeśli nie pyknie, to swojej nic nie mówisz i tyle. A jak Ci się w obecnym związku nie podoba, to zacznij szukać sobie innej i zerwij dopiero, jak już znajdziesz zastępstwo.
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzę, ze wszyscy już Cię ocenili... Różne rzeczy się zdarzają, ale alkohol nie wymówka. Zostaw koleżankę w spokoju i nie psuj jej związku, jeśli będzie Cię chciała to się odezwie, póki co jak widać nie odwzajemnia Twojego uczucia.

Druga rzecz to Twój związek. Jeśli nie czujesz do swojej panny nic to nie marnuj jej życia i ja zostaw. Jeśli jednak coś między wami jest, to nie marnuj jej życia i
Możecie sobie oszczędzić teksty że.jestem #!$%@? bez sumienia.


@AnonimoweMirkoWyznania: Żeby jeszcze takie śmiecie jak ty nie oczekiwały od innych uczciwości to może nie trzeba by było nic do ciebie mówić. A tak łazisz, #!$%@? jaki z ciebie cwaniak, a jak w ryj dostaniesz, albo ktoś cię na kasę oszuka to po policję dzwonisz. ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: weź ją szantażuj, że nie powiesz nikomu w zamian za seks. Ona będzie szczęśliwa, bo jej niebieski się nie dowie, jej niebieski będzie szczęśliwy, bo będzie myślał, że jest wszystko okej, twoja różowa będzie szczęśliwa z Tobą i Ty będziesz szczęśliwy, bo będziesz ją ruchał.