Wpis z mikrobloga

@GGolden: po co skoro jeździmy razem? O tej samej porze zaczynamy i kończyny pracę, a pracujemy blisko siebie... Po prostu narzekam na koleje bo nie informują pasażerów o zmianach w rozkładzie, a ty wymyślasz niestworzone rozwiązania problemy, którego jutro już nie będzie
@Fidelis: na tym portalu pasażera rzeczywiście jest znaczek "utrudnienia" ale o odwołaniu nie napisali, ale jak mówiłam sprawdzałam wcześniej zawsze na PKP.pl bo to mi się wydawało oficjalnym portalem kolei.
@Destruktor91: pociąg Pieńsk - Zgorzelec o 8:17 i ze Zgorzelca do Węglińca, bo ludzie po drugiej stronie torów też się nie doczekali pociągu. Na żadnym peronie nie było nawet kartki, dowiedziałem się wracając ze pociągi zaczęły jeździć normalnie około 15.
@Fidelis: no właśnie dlatego tak się ludzie wkurzyli, że nikt nic nie powiedział. Już raz miałam taką sytuację wracając ze Zgorzelca, że odwołali pociąg i dali komunikację zastępczą z dworca PKS oddalonego o prawie 3 kilometry od PKP, ale wtedy było bardzo ślisko i to przez "taki mamy klimat"