Wpis z mikrobloga

Czy janusz pol gdzies wytlumaczyl o co chodzi w jego blyskotliwym projekcie czy tylko ciagle powtarza ze loszki i lewactwo czy cotam jeszcze go nie rozumie? Bo co jeden jego post widze to HURR DURR NIE ROZUMJECIE MNIE NIKT MJE NIE ROZUMJE JEZUS MARJA MATKA WIDZISZ TO NIE ROZUMHEJO MIE W TYCH INTEJNETACH I MOJEGO PROJEKTU EKSPERYMENTU SPOLECZNEGO NAUKOWEGO. #pytanie #projektgowno
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Greensy: dodaj że są na tyle głupi, że "hehehehe mam już ponad 200par z dzisiaj" a tak jak sam mówisz dziewczyn które dają się tak traktować jest kilka spośród wielu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GN00J: osobiście uważam że moderacja powinna coś z tym zrobić, bo niestety ale przegrywy muszą jakoś upuścić nienawiść do świata. Póki co jest to jedyny sposób który jest tak powszechnie akceptowany przez ten serwis.


@Greensy: jakby moderacja banowala przegrywow to mikroblog nie oszukujmy się by umarł. Takie stuleje niestety ale są większością narodową( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Zjakub7 wlasnie no niestety nic z tym nie zrobimy, a efekt tego jest niestety taki, ze z dnia na dzien coraz mniej chce mi sie tu wchodzic, i pewnie nie mnie jedynej. I zrobia z tego chlewportal obsrany gownem, bo wszyscy porzadki mirkoobywatele sie powykruszaja
  • Odpowiedz
@Zjakub7: dokładnie o tym mówię : D gdyby było więcej par to cały ten portal byłby zasrany screenami i radością rozjuszonej dziczy.
Co do banowania to niestety masz racje, z tym że kiedyś można było się przynajmniej pośmiać z ich smiesznych problemów i przynajmniej nie stwarzali swoimi wpisami żadnych nieprzyjemności innym osobom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GN00J: jak już tak wylewamy gorzkie żale dodam jeszcze piski pod każdym pokazmorde. Dziewczyna wstawi zdjęcie (co raczej jest normalne w końcu jest to blog/forum) i co widzi w komentarzach? "Atencjuszka" i inne bezsensowne p--------y. A spróbuj tylko napisać że normalna dziewczyna co gorzej ładna to będziesz zmieszany z gównem bo stuleja i rycerzyk. Dla mnie ci ludzie to jedno wielkie "xD". Sami leją po gaciach jak dziewczyna się do
  • Odpowiedz
@Zjakub7: typowe "kozak w necie p---a w świecie". Kobiety są na tym portalu piętnowane jak żydzi podczas WWII, jest to nie tylko niemoralne ale wręcz nienormalne.
Nie wspomne o aferach z wgw (wykop gone wild) gdzie j----e stuleje stalkowały biedne dziewczyny i pisały do ich rodziców, znajomych. No poprostu k---a paranoja.
  • Odpowiedz
  • 2
@Zjakub7 taa a co ciekawe patrze na tag pokazmorde to dominuja zdjecia niebieskich. Inna sprawa jak laska wstawi zdjecie jakiegos obiektu razem z jej morda, to beka ze atencjuszka ryj pokazuje zamiast te rzecz. A jak dajmy na to damianero robil akcje z piwem, to juz h-j ze morde codzienie pokazywal i szacuneczek. Jakby to laska zrobila taka akcje, to jej nick juz dawno bylby popielaty bo nie wytrzymalaby szmacenia. Smutek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Greensy: no niestety ale niektórzy nie rozdzielają zabaw w internecie a prawdziwego życia. Wynika to pewnie z tego że tego 2 nie mają. No ale cóż taki los zwykłych ludzi na tym portalu dla piwniczakow
  • Odpowiedz
@Zjakub7: troche to smutne nieprawdaż :/ siedzę na tym portalu 7 j------h lat i z roku na rok coraz gorzej. Niedługo chyba będzie wpis pożegnalny i papa, przejde na reddit czy coś ehh
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GN00J: dlatego jestem zdania tego że na takich g---o blogach opanowanych przez takich ludzi trzeba się starać być jak najbardziej anonimowym i nie przejmować się co oni tam mamroczą. Ale tak jak wyżej pisałem mają zaburzone postrzeganie świata albo jakkolwiek inaczej to nazwać. Po prostu nie są stworzeni do życia w społeczeństwie i gdzieś muszą swoje żale wylewać. Takie jest moje zdanie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Greensy: ja tylko 1.5 roku więc nie mogłem zasnąć "czasów świetności" ale i tak mi sie nie podoba co tu się dzieje. A wg mnie potal upadnie albo stanie się śmieciowiskiem na któro normalny człowiek nie wejdzie bo nie będzie miał tu czego szukać
  • Odpowiedz
@Zjakub7: śmieciowisko to tu się zaczęło od kiedy patostreamy stały się popularne, przez co serwis zyskał zbyt wielu z-------h użytkowników, że tak to ujmę. Ale fakt faktem że z dnia na dzień będzie raczej coraz gorzej.
No cóż, pożyjemy, zobaczymy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Greensy @GN00J: dzięki za dyskusje na chcąc nie chcąc zmykam spać. Jednak dobrze żyć ze świadomością że normalni ludzie też tu są ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam i życzę dobrej nocki ()
  • Odpowiedz
@GN00J: Bo część ludzi mówi, że wygląd nie jest najważniejszy, mając na myśli że są inne cechy dla wielu osób ważniejsze niż uroda. Tylko ci kolesie uważają, że stwierdzenie że uroda nie jest najważniejsza, zaprzecza temu, że bardzo ona ułatwia w życiu i czują się oszukani.
  • Odpowiedz
@GN00J: Wytłumaczył że te same laski z wysokimi wymaganiami dla normików laski dają się poniewierać i traktować jak g---o jeśli nagrodą ma być spotkanie z dużo przystojniejszym typem.
  • Odpowiedz
@GN00J: nie miał dwóch, ale każdy może sobie porównać z własnymi doświadczeniami. Tym bardziej że to nie o był tym piszącym jako pierwszy w projekcie klaudiusz. Narzekasz że nie wiadomo o co chodziło a jak ci ktoś tłumaczy o co chodziło to masz to w dupie, żeby tylko zaatakować xD
  • Odpowiedz
  • 1
@justkilling nie atakuje tylko pytam bo nie wiem lol. Jezeli piszesz 'TE SAME LASKI' no to raczej nie pokrywa sie to z tym co napisales w drugim komentarzu, wiec wlasciwie bardzo dobrze ze dopytalam, nieprawdaz
  • Odpowiedz