Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GN00J: chce samemu sobie udowodnić że nigdy nie znajdzie dziewczyny bo jest jaki jest i hur dur płacz i zgrzytanie bo dziewczyny szmaty lubią tylko przystojniaków. A sam pewnie się ślini tylko do dziewczyn min. 8/10 a reszta go nie interesuje. Więc również twierdzę że jest to gówno akcja rozpaczonych przegrywow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GN00J: dobra to ciekawe czy jakby on czy ktokolwiek inny nawiązał kontakt z dziewczyną tak ładna że można się spuścić od samego patrzenia to czy by nie próbował na siłę podtrzymywać rozmowy i wybaczał dużo bo by się zauroczył. I ciekawe czy by nie poszedł skoro zaproponowała spotkanie. Jak dla mnie to jest całkowicie bez sensu i #!$%@? hipokryzją.
@GN00J: najśmieszniejsze jest to że sam szuka dziewczyny, a wyżywa się na innych bo nie może znaleźć dziewczyny. Hmmm, ciekawe czemu xD
A tak naprawdę to poprostu #!$%@? człowiek, stał się poprostu idolem wszystkich przegrywów na tym serwisie, tak jak Magical jest idolem wszystkich fanów patostreamów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Greensy: @GN00J: ja tam liczę tylko na to że ktoś go jakimś cudem wystalkuje i obije mu porządnie mordę. Rozumiem trollowanie w internecie jeszcze jakoś by przeszło bokiem ale nie wystawianie ludzi żeby przy -10 czekali po godzinie na zewnątrz bo "zagadalas do przystojnego chłopaka ty szmato bez uczuć stulejki z piwnicy też mają uczucia a to że się nie myją i o siebie nie dbają to tylko plusy"
@GN00J: ehh ich rajcuje fakt że wstawiają foty gigachadów i obrażają kobiety, a one i tak chcą się z nimi spotkać. Też mi #!$%@? wielce niespotykana rzecz. Nie wspominają już oczywiście że jedynie jakieś 5-10% się zgadza na takie traktowanie, no ale nie dziwi mnie to. Poza tym działa to tak samo w drugą strone, ale czego się spodziewać po #!$%@? przegrywach.
@GN00J: osobiście uważam że moderacja powinna coś z tym zrobić, bo niestety ale przegrywy muszą jakoś upuścić nienawiść do świata. Póki co jest to jedyny sposób który jest tak powszechnie akceptowany przez ten serwis.

Myślałem że nic nie przebije patostreamów, ale jak zwykle byłem naiwny.
Człowiek się uczy przez całe życie heh