Wpis z mikrobloga

Czy janusz pol gdzies wytlumaczyl o co chodzi w jego blyskotliwym projekcie czy tylko ciagle powtarza ze loszki i lewactwo czy cotam jeszcze go nie rozumie? Bo co jeden jego post widze to HURR DURR NIE ROZUMJECIE MNIE NIKT MJE NIE ROZUMJE JEZUS MARJA MATKA WIDZISZ TO NIE ROZUMHEJO MIE W TYCH INTEJNETACH I MOJEGO PROJEKTU EKSPERYMENTU SPOLECZNEGO NAUKOWEGO. #pytanie #projektgowno
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GN00J: Oczywiście że nie te same, grupa badawcza i kontrolna to zazwyczaj ludzie należący do jakiejś grupy - tutaj dupy z tindera - które (o zgrozo) nie są tymi samymi osobami. Tak się właśnie przeprowadza doświadczenia.
  • Odpowiedz
@GN00J: obczaj jak działają badania socjologiczne, lub medyczne, sprawdź czy grupa testowa i kontrolna składają się z tych samych osób, następnie spójrz w lustro i spróbuj się nie zaśmiać

  • Odpowiedz
  • 0
@justkilling jasne, zieje bardziej z tego ze tak sie trigerujesz jak sam napisales cos innego w pierwszych komentarzach a teraz probujesz cisnac beke ze mnie xD plus to ze dalej ciagniesz te dyskusje tez jest zabawne
  • Odpowiedz
@GN00J: no top kek, odpisuje, jaki debil #!$%@? prowadzi dyskusje xDDDDDDD

Nie wiem gdzie masz tu trigger, to twój post chciał wyśmiać akcję pod przykrywką dowiedzenia się o co dokładnie chodzi, poklask zebrałaś, ja ci wytłumaczyłem o co tam chodziło.

I tak, te same laski, z tej samej grupy docelowej, tak się przeprowadza badania socjologiczne jak już mówiłem. Wnioski nie są takie że " O NIE, W JEDNEJ GRUPIE BYŁO
  • Odpowiedz
  • 0
@justkilling to juz dawno przestala byc dyskusja na temat klaudiuszow, a zaczela byc na temat tego jak bardzo nie rozumiem czym sa badania socjologiczne, wiec po co mam w niej uczestniczyc. Wytlumaczyles, spoko. Wciaz nie rozumiem czemu ktos/autor widzi w tym drugie dno i niesamowity eksperyment, #!$%@? mnie to ze cale mirko jest tym zalane, i twoje tlumaczenia ze jest to eksperyment ktory pokazuje ze #!$%@? i #!$%@? nie odpowiada na
  • Odpowiedz