Wpis z mikrobloga

W całej tej akcji #klaudiusz czuje się jak pomiędzy młotem a kowadłem. Z jednej strony chamska manipulacja okraszona mianem "eksperymentu społecznego", śmieszna wiara w to że #tinder to miarodajny przekrój społeczeństwa, którą porównać można z wiarą w płaską ziemię i jeszcze te głupie wnioski że takie zachowanie jest normalne i żeby kobiety się z tym nie kryły.
Z drugiej strony tylko wyzywanie od mizoginów i fanatyków religijnych. Tak was boli gdy ktoś mówi o moralności i wartościach rodzinnych? Kobiety dalej chcą być postrzegane jako anioły, a prowadzić się lekko? Chcesz być szanowana, to najpierw szanuj sama siebie, zamiast pałać nienawiścią do każdego kto ośmieli się skrytykować nieetyczne zachowanie.

Obie strony konfliktu są siebie warte, dążą do swobód seksualnych nie mając na uwadze dobra społeczeństwa, tradycji i obyczajów. Nie szanujecie samych siebie, sprowadzając swoje życie do seksualności dlatego nie zasługujecie na niczyi szacunek.

#przegryw #przemyslenia
  • 24
@mlodszy_szaman_hordy: One dalej chcą uważać się za anioły i wmawiać tu brzydkim przegrywom że liczy się charakter, wnętrze i serduszko.
By Ci dalej dawali im notatki w szkole, odrabiali prace domowe w szkole, podwozili, zapraszali do kina i robili w #!$%@? innych rzeczy, by byli orbiterami. Ruchać sie będą jednak z innymi i to robią, dając betaorbiterowi złudną i niepewną wizję związku (i seksu) na co liczą naiwni faceci.
Więc takie
@pijekubusplay: ale gdzie udowodniono że nie liczy się dobre serce i wnętrze?
Nie od dziś wiadomo że na tinderze dominują ludzie o lekkodusznym podejściu do spraw miłosnych, stawianie takich tez jest bezpodstawne nawet w obrębie tindera, a co dopiero do wszystkich kobiet.

Poza tym człowieka o dobrym sercu nie poznaje się po tym że stara się podlizywać jakiejś ponętnej lasce, tylko jest dobry bezinteresownie, np. w stosunku do babci w pociągu,
One dalej chcą uważać się za anioły i wmawiać tu brzydkim przegrywom że liczy się charakter, wnętrze i serduszko.


@pijekubusplay: Skąd przekonanie, że panie lecące na Klaudiusza to są te same, które mówią o charakterze i wnętrzu? #klaudiusz udowadnia jedynie, że istnieją jakieś kobiety, które dadzą się poniżyć, byle przespać się z chadem. Nic poza tym. A to przecież żadne odkrycie.
@mlodszy_szaman_hordy: A dalej wierzysz w Św Mikołaja? :)
Serio sie liczy? To czemu masa przegrywów nie rucha, czemu sa #!$%@? że kładziono im te kłamstwa od dziecinstwa i szkoły?

Nie, Tinder to takie coś samo jak sympatia czy badoo. Nie masz pojęcia widze jak działa psychika kobiet ale to juz Twoja sprawa i zaniedbanie, nie moja. Pomagać owszem, dawać sie wykorzystywać i pomagać wciąż i wciąż - nie.
@pijekubusplay: strasznie sobie wszystko upraszczasz.
Ruchanie nie jest celem samo w sobie, a widze że to Twój główny problem.

@kfiatek_na_parapecie: ale rzeczywistość nie jest czarno biała. Są kobiety które przestrzegają katolickiej moralności, inne podchodzą do tego luźniej - to większościowa grupa, które wchodzą do łóżek dopiero w związku, a inne pozwalają sobie nawet na przygodne stosunki.

tylko, ze niestety wiekszosc polek to rozkapryszone, roszczeniowe idiotki, które rownouprawnienie pojmuja jako prawo
przerazajace jest to, ze ludzie mysla, ze te laski to jest jakims margines, ze one sa te "zle", ale wiekszosc p0lek to fajne, normalne dziewczyny. tylko, ze niestety wiekszosc polek to rozkapryszone, roszczeniowe idiotki, które rownouprawnienie pojmuja jako prawo do bycia ponad mezczyzna w absolutnie kazdej sferze zycia.


@kfiatek_na_parapecie: A te informacje to skąd masz? Były jakieś badania na ten temat?
@pijekubusplay: u kobiet w takich sytuacjach często występuje zgodność interesów, szczególnie kiedy nie krytykowana jest jakaś pojedyncza kobieta której nie lubiano bo np była atrakcyjniejsza od nich tylko ten hejt dotyka ogółu więc się jednoczą i wzajemnie bronią. Chciałbym przypomnieć że kiedy wybuchały jakieś skandale typu afera dubajska loszki nie stawały w obronie tych kobiet a same je wyzywały od qrev ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale gdzie
Masz materiał na eksperyment społeczny, do dzieła xD Klaudiusz miał w tydzień 600par, przegryw ma w miesiąc 3 - to o czymś świadczy XD


@Wiosennypowiew: No o czym? Że kiedy kobieta ma do wyboru 5/10 i 8/10, to wybierze 8/10? Żeby #klaudiusz dał nam jakiś ogląd sytuacji, musielibyśmy wiedzieć, ile kobiet odrzuciło Klaudiusza na wstępie, a także ile usunęło parę po opryskliwej rozmowie. I nawet wtedy dane dotyczyłyby kobiet na Tinderze,
@KomosaBiala: Sprawdź na badoo jakość rozmowy pisząc z konta średniaka a pisząc z konta Chada. Napisz tak jak chad będąc średnim zobacz co się stanie(mogę powiedzieć że będzie to usunięcie pary lub loszka Cię zwyzywa XD)
Ja też wolałbym ładniejszą dziewczynę od tej nieatrakcyjnej to jest zrozumiałe ale kiedy sam jesteś 4-7/10 bo taka jest średnia uroda przeciętnego faceta a możesz liczyć co najwyżej na taką dziewczynę 1-3/10 to jednak chyba
Sprawdź na badoo jakość rozmowy pisząc z konta średniaka a pisząc z konta Chada. Napisz tak jak chad będąc średnim zobacz co się stanie(mogę powiedzieć że będzie to usunięcie pary lub loszka Cię zwyzywa XD)


@Wiosennypowiew: Ale dla tego eksperymentu nie ma znaczenia, co się stanie, tylko co się stanie w większości przypadków. Nawet jeśli 1000 kobiet da się poniżyć dla atencji od Klaudiusza, to nic nam nie mówi, dopóki nie
Są normalne kobiety ja tego nie neguję ale przy takim trendzie jaki mamy robi się coraz gorzej i lochy może w końcu zrozumieją że niszczą rynek matrymonialny w tym kraju a kiedy dojdzie do sytuacji w której zbyt wielu facetów nie będzie miało kobiety zaczną się migracje bo nikomu się nie będzie chciało #!$%@?ć po to aby przewegetować i dokładać do 500+ nieswoich dzieci xD


@Wiosennypowiew: no i tutaj się zgadzam,
@KomosaBiala: Było takich eksperymentów milion nawet już normictwo nie zaprzecza temu tylko pyta się po co robić kolejne ;) Ja wiem że to i tak statystyka tu będzie z palca i każdy zobaczy to co chce zobaczyć. Jeden widzi w około normalne związki a drugi p0lki i chadów XD prawda leży gdzieś po środku ale śmiem twierdzić że wśród wolnych dziewczyn więcej będzie p0lek niż tych normalnych ;) ale to tylko
Było takich eksperymentów milion nawet już normictwo nie zaprzecza temu tylko pyta się po co robić kolejne ;) Ja wiem że to i tak statystyka tu będzie z palca i każdy zobaczy to co chce zobaczyć. Jeden widzi w około normalne związki a drugi p0lki i chadów XD prawda leży gdzieś po środku ale śmiem twierdzić że wśród wolnych dziewczyn więcej będzie p0lek niż tych normalnych ;) ale to tylko moje zdanie
@mlodszy_szaman_hordy: @KomosaBiala:

Już mi się odechciewa produkować robię to w tym wątku ostatni raz a później ty udowadniasz mi że nie mam racji zakładając fejk konto na tinderze, fb, badoo czy gdzie tam chcesz ze zdjęciami chada i piszesz pytasz się losowych dziewczyn dosyć szybko czy chcą się poznać na tarło. Później udostępniasz mi pasy/screeny a ja się dowiaduję co Ci wyszło. Robiłem takie eksperymenty zanim było to modne czyli
Już mi się odechciewa produkować robię to w tym wątku ostatni raz a później ty udowadniasz mi że nie mam racji zakładając fejk konto na tinderze, fb, badoo czy gdzie tam chcesz ze zdjęciami chada i piszesz pytasz się losowych dziewczyn dosyć szybko czy chcą się poznać na tarło. Później udostępniasz mi pasy/screeny a ja się dowiaduję co Ci wyszło. Robiłem takie eksperymenty zanim było to modne czyli 5 lat temu i