Wpis z mikrobloga

Trochę mnie to bawi, a trochę przeraża, że tylu ludziom naprawdę chce się zgłaszać, wysyłać mejle do instytucji i tak dalej( ͡° ͜ʖ ͡°) sam osobiście w życiu żadnego kanału nie zgłosiłem, nudne strimy wyłączam, ale cieszę się, jak Obłudnik dostaje bany, mimo że i tak dobrze wiem, że wróci za jakiś czas z takimi samymi wynikami. Nie zazdroszczę mu hajsu - po prostu najzwyczajniej w świecie mnie #!$%@? ten upośledzony typ ze swoim olbrzymim ego i podejściem do ludzi. I kiedy dostaje bana, to widzę oczami wyobraźni to zdjęcie z działki, kiedy zapłakany patrzył w kamerę po skopaniu potężnego komputera za dziesięć tysięcy przez potężną Nosaczową( ͡° ͜ʖ ͡°) on zasługuje na całe zło, jakie go spotyka. Kiedyś ludzie byli źli, jak wychodził ze strimów, bo był ich częścią, bawił się, nie przejmował za często całego strima, żeby mówić o sobie. Teraz ludzie są źli, jak Daniel jest na strimie. To najlepiej świadczy o tym, jak się zmienił. Obłudny, upośledzony debil, uważający się za gwiazdę.
#danielmagical #patostreamy
  • 13
@Takjakos2012: mnie bawi to jak ludzie tym żyją xD. Owszem ja często siedzę w domu i sobie to oglądam, komentuje zachowania tucznika ale to już przesada. Siedzenie szukanie jakichś szotów pisanie górnolotnych tekstów do wszystkich możliwych urzędów xD ludzie zajmicie sie sobią i cieszcie się z patologii. Wszyscy o tym wiedzą od długiego czasu. Media, policja, kuratorzy sądy i nikt z tym nic nie zrobił. Obłudnik zasługuje na to co go
@Nadi: Ja to bym bardziej wolał, żeby on zrozumiał, dlaczego wszyscy go nienawidzą. Jeśli nawet jakoś uda się usunąć go z internetu, odciąć od pieniędzy i wygodnego życia, to on i tak będzie się uważał za ofiarę, niewinnie skrzywdzonego człowieka, który przecież nic złego nikomu nie zrobił. Jasne, będzie mu źle, będzie w nim narastać frustracja i złość, ale mimo wszystko wolałbym, żeby do niego dotarło, że stracił wszystko tylko i