Wpis z mikrobloga

Mirki w tamtym roku planowałem wyjechać na wakacje do pracy za granicę ale niestety za późno się obudziłem i wszystkie oferty były już zajęta lub nieaktualne.
W tym roku chce podejść trochę inaczej i już teraz wyszukać ciekawej oferty. Wiem że duża część tej społeczności pracuje gdzieś w innym kraju, tutaj moje pytanie do Was gdzie Waszym zdaniem najlepiej wyjechać, może ktoś z Was posiada przydatne informacje lub sam jest w stanie coś zaoferować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś o mnie, młody, pracowity, nie boję się pracy fizycznej, znam angielski dość dobrze.
Nie mam jakiś wymagań, dostosuje się... Jedynie co by mnie zainteresowało to możliwość wyjazdu z moją dziewczyną lub z jakimś znajomym by też nie jechać sam. Dyspozycyjny jestem od 20 czerwca do 1 października

#praca #pracabaza #studia #studbaza #pracazagranica #anglia #holandia #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
@Surrealizm: jestem w Holandii, mozna tu przyjechac na ten czas ale nie polecam lepiej wez jakies bezplatne praktyki w Polsce w pracy ktora jest Twoja pasja lub przyjedz tu na rok jesli motywuja Cie pieniadze, ok 1000€ z dziewczyna razem miesiecznie powinniscie tu odkladac.
Ponoc mozna dostac dofinansowanie do studiowania za granica, ale nie znam tematu, poszukaj

Pamietaj ze praca fizyczna zostaje w papierach i moze przeszkadzac jakbys chcial dofinansowanie
  • Odpowiedz