Wpis z mikrobloga

Wiem, że było sto wypowiedzi na temat projektu #klaudiusz ale dziwi mnie, takie oburzenie i zdziwienie. Cały ten projekt to nic innego jak jakiś ból dupy, "zemsta" na różowych i odkrywanie ameryki w puszce. Faceci też przecież szukają dupeczek, modeleczek. Równie dobrze można by zrobić projekt Karyna i by zebrała więcej polubień niż ten cały klaudiusz. Pod tym względem faceci są jeszcze bardziej żałośni bo laska pisze wprost "#!$%@?" a oni nadal się płaszczą. A tu zdziwko, że ładny facet olewa dupkę, a ona się też płaszczy i wszystko mu wybacza. Faceci też odrzucają babki które są grube, mają krzywe małe cycki czy dziwną twarz, zbyt wielkie czoło, mało włosów, pryszcze, krzywy uśmiech, krzywe zęby... To normalne i #!$%@? tak działa natura. Szukamy zdrowych genów. Natura jest brutalna i tak było zawsze. Wśród zwierząt słabe i chore osobniki są eliminowane przez drapieżniki, albo są pozbawione możliwości reprodukcji, bo samice odrzucają dziwnych samców. Wśród ludzi nikt nie eliminuje słabszych osobników tylko się im pomaga, ale popędu seksualnego się nie oszuka. To serio jest oczywiste i proste jak #!$%@?. Im wcześniej człowiek to zrozumie tym lepiej dla niego. Zamiast rozpaczać i robić jakieś chore projekciki i zemsty to lepiej zainwestować ten czas w siebie i spróbować jakoś oszukać tą naturę. Ukryć swoje wady, i uwydatnić jakoś zalety. Są makijaże, operacje plastyczne, siłownie, dietetycy, psycholodzy.. cuda na kiju. To nie średniowiecze gdzie się w dziwnych ludzi rzucało kamieniami. A nic tak nie odrzuca ludzi jak użalanie się nad sobą. Grubi ludzie jak mają dystans i poczucie humoru to potrafią sobie zaskarbić rzeszę ludzi. No i jeszcze jest kwestia Tindera. Ta aplikacja jest z góry skierowana właśnie na wygląd. Nie przeglądacie opisów ludzi tylko gapicie się na zdjęcie. No to #!$%@? nie spodziewajcie się, że ktoś zobaczy kaszalota na zdjęciu i stwierdzi "O fuj.. co za brzydal.. ale może ma piękne wnętrze! Dam mu serducho". Sami też tak nie robicie. Jak chcecie polować na drugą osobę swoim "wnętrzem" to róbcie to już lepiej na żywo. Wtedy nie jesteście oceniani tylko za wygląd tylko też za głos, za zachowanie postawę, humor. Jest też ta słynna chemia kiedy nawet nie wiecie dlaczego, ale fajnie się przebywa Wam w towarzystwie jakiejś osoby. Na tinderze brzydale za wiele nie wyrwą raczej. Tylko zanim wyjdziecie na ulicę popracujcie nad sobą żeby wstydu nie robić. NIe zrzucicie 100 kilo w jeden dzień, ale możecie dobrać jakieś ciuchy odpowiednie, nad fryzura popracować. Jak są zakola to można się na łyso obciąć. Może tak będzie lepiej? Trzeba pokombinować. Brodę zapuścić? Zacznijcie od podstaw. Bo często się skupiacie na celach które ciężko osiągnąć w krótkim czasie, a wystarczy zmienić parę drobnych rzeczy. Chociażby umyć zęby i użyć fajnych perfumów. Tak #!$%@? niektórzy zapominają nawet o tym, że trzeba obciąć paznokie i umyć zęby. Tak mało a tak dużo. I co najważniejsze przestać szukać na siłę. Do #!$%@? Pana.. Kupcie sobie lalkę z chin i codziennie się na niej wyżywajcie to będziecie lepiej myśleć. A tak to sperma udeża do głowy i potem powstają takie projekty klaudiusz. I nie idźcie prosto do celu bo tak się nie da. Po co ta głupia presja czasu. Bo wszyscy do okoła kogoś mają a ja nie mam. No i #!$%@?. Trzeba się cieszyć z tego, że wszystko przed nami jeszcze, a inni już ten fajny czas poznawania mają za sobą i czeka ich już głównie rutyna związku. Najpierw zacznijmy budować sobie siatkę znajomych. Znajomi mają innych znajomych. Jak otoczymy się fajnymi ludźmi i zdobędziemy ich szacunek to prędzej poznamy jakąś drugą osobę. Tak się #!$%@? ludzi poznaje. Łatwiej kogoś poznać jak ktoś nas poleci i powie "Ooo to jest fajny gość! Ręcze za niego" A nie #!$%@? tindery jakieś #!$%@?. Tindery są dla ludzi ładnych a nie koniecznie inteligentnych czy fajnych. I serio #!$%@?ć te projekty wszystkie i zemsty. Szkoda na te pierdoły czasu. Im szybciej sobie człowiek z tego zda sprawę tym lepiej dla niego.

#feels #przegryw #tfwnogf #zwiazki #tinder #stulejacontent
j.....y - Wiem, że było sto wypowiedzi na temat projektu #klaudiusz ale dziwi mnie, t...

źródło: comment_jvYqrAkS5VdoUNalgmDeV4TQdMKYPPEV.jpg

Pobierz
  • 20
@jabolsy: Pięknie powiedziane. Projekt niewiele wnosi, a wręcz tylko nakręca spiralę nienawiści. Bardzo wartościowy fragment z tym, że obecnie panuje ogromna presja na związki, gdy wszyscy dookoła w nich są. A lepiej po prostu cieszyć się obecnym czasem, wykorzystać to na rozwój oraz poznawanie znajomych :) Słuszne słowa my friend :)
@jabolsy: mi tam żadne takie chore eksperymenty nie są potrzebne bo na żywo jak do jakiejś zagadał czy tez w jakikolwiek sposób nawiąże kontakt tak by się czuła swobodne a później olewam to większość tez się płaszczy i nieudolnie zarywają :P

Nie wiem jak bardzo trzeba być #!$%@? by robić takie eksperymenty
@jabolsy: facet tak nie wybrzydza jak kobiety, czlowieku mowisz to tak jakby kazdy facet mial powodzenia jak C. Ronaldo i wybrzydzal sobie.. prawda jest taka ze wiekszosc bierze z desperacji laske ktora uda mu sie uwiesc i udaje szczesliwego.. nie porownoj kobiet i mezczyzn w tej kwesti.
@jabolsy: Ok, doczytałem, w pełni się zgadzam, że należy się wziąć za siebie, poczytaj moje stare komentarze to sam zauważysz, że ich gonię, ale projekt #klaudiusz nie miał na celu pokazania, że ludzie szukają jak najbardziej atrakcyjnej połówki, bo to wiadomo od dawna. Kilka postów niżej na tym tagu janusz_pol wystawia kolejnego szlaufa, klnie na nią, obraża, a ona i tak garnie się do spotkania i o to właśnie chodzi, żeby
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: No jak nie. W towarzystwie facetów zawsze jak leci temat różowych to każdy ma sto komentarzy odnośnie wyglądu. I wszyscy się zawsze uganiają za tymi najładniejszymi. Takie rzeczy się jeszcze wynosi ze szkoły. Ci co biorą z desperacji laski to są faceci którym w życiu się nie powodziło z kobietami. Ale większość szaraczków (nie chadów ale średniaków) to jednak ma wygórowane wymagania względem kobiet.
@jabolsy: No jasne stary, przecież teraz parę lasek zostanie wystawionych, a za chwilę to one zaczną zakładać fake konta i wystawiać facetów albo wodzić ich za nos, także poza chwilowym śmiechem profitu z tego za bardzo raczej nie będzie. Efekt będzie prędzej taki, że dziewczyny w ogóle będą się bały umawiać, a tinder stanie się symbolem oszustwa, próżności i wystawiania.

Trzeba robić swoje i być szczęśliwym samemu ze sobą, reszta się
@majcinek: Panie ale faceci też są ostro tłamszeni przez kobiety. Znam wiele przypadków takich nawet wśród koleżanek które mi opowiadały jak jakiś dziwny typek potrafił przez rok pisać do niej codziennie rano "Hej jak tam?" i inne takie głupotki. Ona mu na początku pisała grzecznie, że nie jest zainteresowana a potem ostro.. a on nadal.
To wiadomo jakiś skrajny przypadek, ale po stronie facetów takich sytuacji też jest sporo. NIektóre nawet
@jabolsy: Nie twierdzę Panie, że tak nie jest. Twierdzę tylko, że jest to niezgodne z moimi zasadami. Twierdzę równocześnie, że wcale mi nie szkoda, że właśnie takie kobiety wystawia. Natomiast będę negował wystawianie zwykłych kobiet, które niczym sobie nie zawiniły.
@MatiKosa: No też ładnie zauważyłeś, że ta "akcja" wcale nie zmieni tych babek. Może te wystawione dostaną prztyczka w nos, ale nie sprawi to, że nagle zaczą patrzeć na wnętrze facetów, tylko raczej będą bardziej ostrożne w zagadywaniu do chadów i będą chciały jakiegoś potwierdzenia, że to jego zdjęcie. Ewentualnie Tinder wprowadzi jakieś weryfikacje większe. I osoby bez weryfikacji będą olewane. Świat jest ciężko zmienić. łatwiej jest siebie zmienić.
@jabolsy: To i tak nic nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś porównuje podrywanie na tinderze z podrywaniem IRL to nie ma o czym mówić xD Jeśli Janusz i ludzie jego pokroju chcą siedzieć w #!$%@?, to niech siedzą. Żadne logiczne argumenty i tak ich nie przekonają.
@jabolsy: mi się nie podoba w tej zabawie (bo eksperymentem tego nie można nazywać) cały ten poklask. Nie chcę krakać ale całe to zainteresowanie może zachęcić do coraz głupszych zachowań, jestem tylko ciekaw kiedy zostanie przekroczona granica w tych idiotycznych zabawach. Zresztą już widzę że się udzielają jego naśladowcy. To są chorzy ludzie, chorzy na głowę którzy się nakręcają wzajemnie w swojej głupocie. Jak nie chcą nic robić ze swoim życiem
@jabolsy: Zgadzam się z Tobą w 100%. Koleżanka 5/10 nie najpiękniejsza pokazywała mi jak kilkanaście chłopaków w ciągu 1 miesiąca z zwykłego miasta pisało do niej codziennie. Pisali i to nie normalne rzeczy, najczęściej zboczone typu np. wpadnij do mnie, mam na Ciebię ochotę, staję mi na twój widok, mogę do Ciebie wpaść? To co pisali odbiegało od norm społeczeństwa zapytałem jej o to jak to możliwe. Odpowiedziała, że teraz to