Wpis z mikrobloga

Czołgiem wszystkim pod #ubierajsiezwykopem

Nie wiem jak wy, ale ja w obecnym sezonie wróciłem do materiału, który przez długi czas nie cieszył się popularnością, czyli do sztruksu. I wiecie co?


Nosicie sztruks? A może macie do niego awersję, bo kojarzy się z dziadkowatym stylem? Niezależnie od opinii, zapraszam do podzielenia się nią.

A jakbyście chcieli wesprzeć wykopem najnowszy film poświęcony właściwościom włókien / materiałów odzieżowych, to możecie to jeszcze przez kilka godzin zrobić pod tym linkiem:

https://www.wykop.pl/link/4732691/naturalne-sztuczne-syntetyczne-rodzaje-i-wlasciwosci-materialow-odziezowych/

Kto wie, a nuż pod jego wpływem ktoś zacznie zwracać uwagę na to, czy nie nosi na sobie jakiegoś syfu?

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #wiwt
UszatyBloger - Czołgiem wszystkim pod #ubierajsiezwykopem 

Nie wiem jak wy, ale ja...

źródło: comment_I85Y3dsePT6iFgwLAonR6zLPEs67eRwk.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UszatyBloger: Myślałem, że jesteś ze stolicy :) Może to tylko ja, ale IMO na zdjęciu rękawiczki zbytnio odstają. I to jest kurde problem, bo prawie wszystkie akcesoria możesz mieć we wszystkich kolorach tęczy. Paski? Nie ma problemu. Buty? O panie.... Rękawiczki? A taki ui - możesz mieć jak ford t - w każdym kolorze, pod warunkiem, że to czarny. Mowa oczywiście o skórzanych
  • Odpowiedz
@moxie: Nie zgodze sie - po prostu trzeba wiedziec gdzie kupowac dobre rzeczy, tam problemu nie bedzie z wyborem czegos bardziej indywidualnego. Polecam sprawdzic np. oferte kalta.pl (a nawet zapytac ich o dany kolor czy wzor), do wyboru maja sliczne brazy i burgundy, sa tez zamsze i nubuki oraz inne ciekawe polaczenia jak zielony zamsz z czarna skora, rekawiczki ofocerskie i dla kierowcow, a wszystko w klasycznym stylu.

A to
  • Odpowiedz