Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki, halp. Zacząłem niedawno grać w Posiadłość Szaleństwa i pech chciał, że stało się to w momencie końcówki nakładów dodatków. Przegapiłem już możliwość kupna w jakimkolwiek sklepie dodatku Ulice Arkham. I tu pytanie - znacie jakiś sposób na wyciągnięcie tej gry spod ziemi? xD

Może ktoś widział ten dodatek w jakimś lokalnym sklepie jak się kurzy na półce? Albo kupił, ale uznał że to nie dla niego? Wszystkie chwyty dozwolone xD

Jeszcze kilka dni temu gra była dostępna w sklepach, dziś kompletna susza. Na alledrogo facet to wystawił za 400zl. A niestety wiem jak Galakta się opieprza z dodrukami i mogę np. na to czekać rok, albo i nie doczekać się wcale.

#gryplanszowe #grybezpradu #kiciochpyta
Iudex - Mireczki, halp. Zacząłem niedawno grać w Posiadłość Szaleństwa i pech chciał,...

źródło: comment_p7SghTG5zlFFVFTDOmy4RV1sgJP8Dk6W.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@SceptycznyKartofelek Ja czekałem na wypłatę, jeszcze 31.12 widziałem w kilku sklepach, a 4.01 wszystko poszło. So close xD
Zamówiłem pozostałe dodatki, rozważam też te zestawy co to miały wyjść w wersji PL ale w końcu nie wyszły. No i tutaj zmieszam wersję, ale to tylko nazwy kafelkow będą nieprzetłumaczone.
  • Odpowiedz