Wpis z mikrobloga

Nie mogę się już doczekać weryfikacji KAŻDEGO konta przez SMS. Prawaczki złapią ostry ból d--y. Wreszcie koniec z manipulowaniem treściami. @wykop @m__b @a__s: Tylko tak dalej, a ten portal przeżyje prawdziwy renesans. Niech prawaczki i inni foliarze zrozumieją, że nie ma dla nich miejsca w polskim internecie.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkatoli (bo to też prawaki)
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
@PoProstuOn: Tak ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nie mam nic przeciwko. Mogę nawet pisać wszystko pod swoim imieniem i nazwiskiem jeśli zajdzie taka potrzeba xD I tak już niektórzy wystalkowali mnie na Facebooku.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: Nie mogę się już doczekać weryfikacji KAŻDEGO konta przez SMS. Lewaczki złapią ostry ból d--y. Wreszcie koniec z manipulowaniem treściami. @wykop @m__b @a__s: Tylko tak dalej, a ten portal przeżyje prawdziwy renesans. Niech lewaczki i inni foliarze zrozumieją, że nie ma dla nich miejsca w polskim internecie.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: to samo będzie z baranami z #neuropa - skończy się manipulowanie treściami również i dla tej "nieformalnej" grupy. Nastanie czas gdy kolorowe/tęczowe pacynki nie będą już mogły zebrać się i zakopać niewygodne informacje, oj ciężkie to będą czasy, zwłaszcza dla was, lewaczki :-D
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: Uuu jeszcze nie wprowadzili, a już ból d--y. Hahaha, również niezmiernie cieszę się z wprowadzanych rozwiązań. Miejsce śmieci jest na śmietniku xdd
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zpowiada się prawacki kryzys, jakiego wykop nie widział. To się nazywa kontrolowanie przepływu szamba. Po prostu piękne!
  • Odpowiedz
@Aedemkun: A kto od kilku lat tworzy listy do wykopywania/plusowania znalezisk i wpisów politycznych tak by je sztucznie wywindować do góry, konserwy? XDDD no chyba nie przeglądasz wykopu zbyt uważnie
  • Odpowiedz
@biliard: chyba lewacki kryzys - nagle okaże się, że nie będziecie mogli zakopywać informacji o gejach pedofilach, muzułmanach pedofilach i terrorystach czy też o tym, że murzyni popełniają najwięcej przestępstw mimo iż stanowią mniejszość w populacji USA.
  • Odpowiedz