Wpis z mikrobloga

Mirki, mam od niedawna #upc i wziałem internet +tv bez dekodera bo nie ohladam tv. Natomiast po podlaczeniu kabla antenoweho do tv i wyszukaniu 30-stu kanałów - wszystkie, nawet te hd, są w jakości przynajmniej SD albo niższej.
Tak ma być czy coś nie halo? Przyznam, że na antenie naziemniej miałem o niebo lepszą jakość obrazu.

#upc
  • 15
Przyłącze się do wątku. U mnie z UPC nie szuka żadnego kanału. Po wybraniu w tv że to UPC trzeba wpisać częstotliwość sieci - 3cyfry i 2 cyfry. Pasuje tu tylko identyfikator sieci. Czyli na lubelskie 431 58. Wpisuje ale wywala że brak sygnału
@przemyslaw-galuch: chyba 95 procent telewizorów w Polsce ma do wyboru tylko UPC. Jak sobie odlaczysz kabel i zresetujesz tv to dalej będziesz miał tylko UPC. Zacznij od wyszukania kanałów analogowych, a nie cyfrowych. Przy kanałach analogowych nie musisz nic wpisywać i jeżeli tam nic nie wyszuka to znaczy, że masz odciętą telewizję
  • 0
Ja w koncu zaladowalem pelna liste kanalow cyfrowych. W mmenu tv recznie skanowalem czestotliwosci co 8mhz. Efekt - 34 kanaly cyfrowe niekodowane.