Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ogarniam swojego polozenia w #zwiazki

Totalnie nie mam już nawet ochoty na #seks. 11 lat za nami i jest traga. Ona wciąż zgrabna i seksowna ale to nic.... Potrzebuję czegoś więcej a niestety nie mogę na to liczyć. Seks zawsze z mojej inicjatywy i tylko by ją zaspokoić a moja frajda się nie liczy, potrafi nawet na mnie nakrzyczeć w trakcie seksu, że robię coś źle, za mocno, za słabo, za szybko. Gadaliśmy o tym szczerze ... Oto kilka smaczków:

- potrzebuję więcej inicjatywy od Ciebie
- To sobie znajdź inną!

- A moze spróbujemy 6-9? Kiedyś dawało nam to tyle frajdy.
- Daj spokój - to obrzydliwe!

- A może spróbujemy inne pozycje?
- jakie?
- np. Na jeźdźca w drugą stronę. Masz taką zgrabną pupę.
- porąbało cię? Nie mam ochoty na takie rzeczy. Piza tym to męczące.

- Kotku a co myślisz byśmy kupili sobie jakieś zabawki do łóżka?
- a co ja jestem by potrzebować zabawek?
- Jakieś dodatkowe doznania i przyjemność?
- Nie potrzebne mi to. Możemy kupić wibrator który wsadze ci w dupe.

No i takie są nasze rozmowy. Nie mam siły. Coraz częściej oglądam się za innymi. Flirtuję w pracy czy w innych syt. Ale przecież nie zrobię jej tego. Już przestałem inicjować seks i wolę zrobić sobie sam, bo mma wtedy lepsze doznania z własną wyobraźnią.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 23
  • Odpowiedz
- To sobie znajdź inną!


@AnonimoweMirkoWyznania: tu masz najlepsza rade. 11 lat i nie macie dzieci? To wbrew ludzkiej biologii. Jak Ty masz ją podniecać, jak ty nie jesteś w stanie jej zapłodnić? Dodać do tego, że nie jesteś najlepszy w te klocki - masa jej uwag - i zabiłeś jej libido. Plus to, że ona wygląda dobrze, to nie znaczy, że ty też... Rozstań się i nie narzekaj.
  • Odpowiedz
Jak Ty masz ją podniecać, jak ty nie jesteś w stanie jej zapłodnić?


@Bellie: no nie wiem czy to dobra rada skoro wielu kobietom wlacza sie po dziecku tryb madka i facet idzie w odstawke
  • Odpowiedz
@Bellie: Ale jak ty to sobie wyobrażasz. Kobiecie po dziecku włącza się instynkt i zaniedbuje seksualnie męża. Jak jego położenie ma poprawić zrobienie sobie następnego dziecka?
  • Odpowiedz
@wilku88: ruchanie ma poprawić. Po prostu ruchać się bez zabezpieczeń. Wtedy gospodarka hormonalna kobiety dobrze pracuje i nie ma zaniedbywania. Kiedyś ludzie mieli po 7-ro dzieci. Czy ktoś miał tego typu problemy małżeńskie? Nie. Bo mogli ruchać cały czas. Bez sterowania płodnością.
  • Odpowiedz
@Bellie: Jak kobieta będzie miała gromadkę dzieci na głowie, będzie zmęczona, zestresowana, to Twoim zdaniem będzie jej się jeszcze chciało ruchać?
  • Odpowiedz
@wilku88: tak. A jak twoim zdaniem rodzice 11-ściorga dzieci znajdują czas, żeby zmajstrować kolejne? Znajdują bo chce im się ruchać. Po prostu. Nawet przez ten niedosyt są napaleni. A tu nie dość, że mają za dużo seksu, kiedy chcą i jak chcą, to libido kobiety zostało zabite brakiem ciąży po tak wielu stosunkach.
Tu nie chodzi o ciebie jako jednostkę - facetowi chce się zawsze ruchać, ale kobieta, żeby była pobudzona,
  • Odpowiedz
@Bellie: Tak, tylko jak często ruchają się rodzice 11 dzieci? Przecież nie ma wtedy czasu, bo końcówka ciąży, bo połóg, bo opieka nad noworodkiem i niemowlakiem. Tacy ludzie wcale nie mają więcej seksu, niż taki poszczący związek z seksem raz na miesiąc. Bo raz, że nie mają na to zwyczajnie czasu, a dwa, że nie mają siły, bo dzieci są bardzo absorbujące, a dla kobiety kolejne ciąże coraz bardziej męczące organizm.
  • Odpowiedz