Wpis z mikrobloga

@merkan: Nie wiem jak wyobrażasz sobie zbudować związek na podstawie ''Ładna/y jesteś'' Być z różową bo jest ładna. Koniec. Bo ja nie. Trzeba mieć o czym rozmawiać i co robić XD Chyba że to czysto łóżkowa relacja. Friends with benefits.
@Kapsel3k: Raz, że mówię niekoniecznie wyłącznie o swoich doświadczeniach, ale rzadko kiedy dziewczyna chce prowadzić konwersację, choćby niezobowiązującą z nieatrakcyjnym facetem. Może wymieni parę zdań, ale po jej zamkniętej mowie ciała widzisz, że chce by ta rozmowa się jak najszybciej skończyła. A co do mnie powiem tak: tindera próbowałem, ale po pierwsze brutalnie się przekonałem ile jest wart mój wygląd, a po drugie dziwnie mi się pisze z drugą osobą nie
@merkan: No patrz, a mi nie wiem ile razy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak z nikim nie rozmawiam to się nie uśmiecham, a jak się nie uśmiecham to wyglądam jakbym był wkurzony i ludzie unikają kontaktu wzrokowego
@merkan: Powiem tak. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby różowa sama podeszła i zaczęła rozmowę ze mną. No może raz w gimnazjum, ale nie na mieście czy gdzieś. Mimo chadowskiego 192, ciemnych włosów oraz oczu i normalnej mordy. Ba! Nawet jak robię dymy, żeby dać ludziom trochę uśmiechu, to mi się to nie zdarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)