Wpis z mikrobloga

Wy jesteście chorzy. Czy ten chłopak jest jakimś chadem? Nie, wygląda normalnie, wręcz powiedziałbym ze przeciętnie, a mimo to ma fajną dziewczynę. W komentarzu drugie foto innej pary, gdzie loszka z fajnym tyłkiem a on normalny. Takich przykładów mógłbym podać więcej. Co wy macie z jakimiś chadami klaudiuszami.

#zwiazki #przegryw #tfwnogf #klaudiusz #tinder #rozowepaski
zielonka1233 - Wy jesteście chorzy. Czy ten chłopak jest jakimś chadem? Nie, wygląda ...

źródło: comment_bYOJuxB3yLV8FbU4lNXbaSFGuEeIIcFU.jpg

Pobierz
  • 34
loszka z fajnym tyłkiem a on normalny


@zielonka1233: raz, że ten "fajny tyłek" to raczej "ewidentnie zbyt spasione dupsko", a typ bez bebzona, z fryzem z katalogu i hajsem żeby ją zabrać w miejsce ewidentnie nie będące polską plażą też nie jest "normalny"...

Myślałem że spermiarze to wymysł stulejarzy, ale zaczyna mi się ta wiara chwiać...
@wesolyprzegryw: Akurat ta dziewczyna ma bardzo fajną i kobiecą figurę, w mojej osobistej ocenie jest 9/10, koleś nawet nie jest zbytnio wysoki, niecałe 180.

Może są po ślubie i fundnęli sobie wycieczkę do ciepłych krajów ? Znam wielu ludzi, którzy na co dzień pracują fizycznie za niewielkie pieniądze, ale raz w życiu ich stać żeby pojechać.