Wpis z mikrobloga

Wy jesteście chorzy. Czy ten chłopak jest jakimś chadem? Nie, wygląda normalnie, wręcz powiedziałbym ze przeciętnie, a mimo to ma fajną dziewczynę. W komentarzu drugie foto innej pary, gdzie loszka z fajnym tyłkiem a on normalny. Takich przykładów mógłbym podać więcej. Co wy macie z jakimiś chadami klaudiuszami.

#zwiazki #przegryw #tfwnogf #klaudiusz #tinder #rozowepaski
zielonka1233 - Wy jesteście chorzy. Czy ten chłopak jest jakimś chadem? Nie, wygląda ...

źródło: comment_bYOJuxB3yLV8FbU4lNXbaSFGuEeIIcFU.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@zielonka1233: kretynie, przecież żeby być w związku (być beta bankomatem i tamponem emocjonalnym) nie trzeba wyglądu. Chadem trzeba być żeby szmacic laski, pluc im w twarz a one kłapały paszczą. Znaleźć dziewczynę nietrudno.
  • Odpowiedz
@zielonka1233: Jak nie masz wzrostu i twarzy to szminka nawet nie wyrwiesz. Związku z "mądra" kobieta nie stworzysz bo takie coś nie istnieje. Kobieta zawsze jest z facetem dla egoistycznej korzyści i każdy świadomy życia facet to wie. Kobieta nie kocha tak jak mężczyzna. Kobieta kocha "za coś". Transakcjonalnie. Nie mam jak Ci tego udowodnić, ale kiedyś się przekonasz.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: no to masz wyzej przykłady ze nie trzeba być chadem z kasą, czego jeszcze chcesz? ten pierwszy gość jeszcze się uczy, jest ze wsi, na utrzymaniu starych w ciuchach z croppa, ten drugi zarabia 2200 na reke, oboje nie są klaudiuszami 10/10 a ten drugi ma nawet zakola
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: ale czy ty rozumiesz ze znam go bardzo dobrze z reala? skończył zwykłe technikum, zarabia 2200, jak widac ma zakola, nie ma zadnego majątku? na siłę próbujecie wymyśleć coś ze jak ma się fajną dziewczynem to nie wiadomo jaki ma majątek itd xD paranoja, gnijcie dalej w piwnicy stulejarze
  • Odpowiedz
@zielonka1233: witaj w klubie, normalne pary, ale ten tag ludziom ryje banie, wystarczy zadbać o siebie :D. Siłka, basen, dieta, zero używek, aby poprawić cerę i bedą mieli branie. A tak to siedzą i pier.. . Z drugiej strony jak dla kogoś 2200 to betabankomat to ja już nie wiem :D
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Ale co Ty chcesz udowadniać ? Związali się ze sobą i są razem. #!$%@? sobie głowy tym całym redpill i blackpill, które pasują po prostu do szlaufów. Człowiek znalazł mam nadzieję wartościową kobietę i z Nią jest. @zielonka1233 życz im szczęścia ode mnie, początkowo myślałem, że gościu dziany, bo wiesz wycieczki zagraniczne to nie każdego stać.
  • Odpowiedz