Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie, co przykuwa Waszą uwagę w różowych?
Jakie elementy wyglądu podkreślać, żeby dobrze wyglądać?
Czy zwracacie uwagę, jak dziewczyna ma widoczne wcięcie w talii?
Jakie włosy (długość, fryzura) lubicie u płci przeciwnej?

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #uroda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy ma inne gusta ale osobiście to wole takie bardziej prostsze w talii, z tymi wcięciami tak nie bardzo ale tez wiem ze nie zawsze da się ukryć bo zależy od figury. Najbardziej moja uwagę to przyciąga fryzura, szczególnie spięta na gorze i z przodu tak luźno (nie wiem jak to się fachowo nazywa) tak najlepiej jeśli miałbym wybiera
Wszystko zależy od osoby. Każdy ma różny gust, więc dostaniesz różne informacje sprzeczne, bo jedni lubią wysokie dziewczyny, zaś inni niskie, o długich włosach, bądź krótkich.
Na jakie elementy zwracamy uwagę?
Długość włosów, makijaż, sylwetka, rysy twarzy, nogi, biust.
Wcięcie w talii bardzo atrakcyjnie wygląda.
Jeżeli chcesz coś zmienić u siebie, by wyglądać atrakcyjnie, eksperymentuj. Przekonaj się, czy dany styl ubioru, długość włosów, makijaż pasują u do twojej sylwetki, wzrostu, kształtów.

Ja
Długie włosy (czyli co najmniej do ramion) i brak nadwagi to sprawa kluczowa. Do tego brak tatuaży, krzykliwych kolorów włosów. Wcięcie w talii - dobra rzecz, ale nie kluczowa. Dobrze podkreślone oczy i usta zawsze działają pozytywnie. Może jestem dziwny, ale nie oceniam po wielkości piersi. Zadbane paznokcie. Moim ideałem jest szczupła blondynka z długimi włosami w okularach, z czerwonymi paznokciami.
I.: Mogę powiedzieć, czego nie lubię w ubiorze: stóp w jakichś klapkach czy męskopodobnych sandałach. Jeśli chcesz eksponować stopy - proszę bardzo, ale miej ładny lakier i dobrze wyglądające buty, a nie jakieś rozdeptane klapki na kształt kuboty. Generalnie klapki dla kobiet z wyjątkiem japonek to porażka. Nie cierpię też spódnic do ziemi. Najgorsze możliwe połączenie: spódnica do ziemi i klapki.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Ja: Włosy od ciemnego blondu przez rude po kasztan. Niechuda, nie gruba lecz w sam raz, małe piersi. Oczy zielone lub niebieskie, twarz przeciętna, młodzieńcza. Fajne jakby nos był nieco zakrzywiony, ogólnie lekkie cechy semickie lub perskie.
Ogólnie takie 5,5/10 kojarząca się z przeciętną libańską siedemnastolatką( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}