Wpis z mikrobloga

chciałem sobie kupić roadster na lato, ma ktoś jakieś pomysły co można wziąć?

moje wymagania
- im taniej tym lepiej, ale może te max 20k (na same auto) mógłbym przeznaczyć, ale to już max maksymalny
- niekoniecznie powodujący aż tak ogromne koszty, chociaż wiem, że przy roadsterach to różnie bywa xD
- ciekawy wygląd, w sensie "inny niż wszystko co jeździ na ulicach"
- mile widziane kabrio, ale niekoniecznie
- nie musi koniecznie #!$%@?ć 100km/h do setki w sekundę, raczej jazda relaksacyjna, może do korpo z 3-4 razy, żeby pokazać znajomym z pracy xD

myślałem nad tym słynnym BMW Z3, ale czytałem skrajne opinie, jedni jeżdżą i 0 problemów, a drudzy nie mogą wyjechać z garażu

#pytanie #motoryzacja #samochody
niochland - chciałem sobie kupić roadster na lato, ma ktoś jakieś pomysły co można wz...

źródło: comment_f6jYhbvZH4A196fzfHWnrjJ5CodllAMT.jpg

Pobierz
  • 23
- niekoniecznie powodujący aż tak ogromne koszty, chociaż wiem, że przy roadsterach to różnie bywa xD

@niochland: Mazda MX5.

- ciekawy wygląd, w sensie "inny niż wszystko co jeździ na ulicach"

Fiat Barchetta, Mini Cooper.
@niochland: To ja powiem,ze NIE mx5. Ten samochod (hehe..) jest imho dramatyczny.

#niepopularnaopinia

Z BMW specjalnie problemow nie bedzie. Droga w obsludze tez nie bedzie.
Nie podpalam sie japonczykami, ale S2000 jezdzilo mi sie zajebiscie. Super woz.

Ma byc roadster koniecznie? Zwykle cabrio moze byc?
Jakby ze slabe 30k miec to mozesz w Mustanga celowac.
@bigger: o lubię właśnie takie inne opinie

o tym Mustangu nie myślałem w sumie nawet... ale hmm... zaciekawiłaś mnie... jeszcze zgłębię temat, może zagadam z różową to się dorzuci... xD

to miał być wóz taki drugi do jazdy "niedzielnej", więc nie chciałbym żeby też kosztował kupę pieniędzy, a żebym używał go raz na 10 lat xD
chociaż jak będzie spoko to sprzedam swój, ale to wtedy napiszę drugi wpis o samochodzie