Wpis z mikrobloga

iPhones 6s czy SE? Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Telefony są w zbliżonych cenach, zależy mi na kompaktowości, więc bardziej skłaniałbym się do SE. W sklepie, w którym chcę kupić, SE ma 32 GB, a 6s 64 GB (200 zł droższy, poza tym po co mi aż tyle pamięci?). Czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć przy wyborze jabłkowych telefonów? Dodam, że od 4,5 roku używam Samsunga Galaxy Ace 3 (telefon z 2013) i ciągle bez problemu mi służy, więc pewnie wymagań z kosmosu nie mam.
#iphone #apple #smartfon #ios
  • 11
@mockingbird_: jak wolisz mniejsze telefony to bierz SE, jak większe to 6S. Oba mają te same bebechy, wydane były mniej więcej w tym samym czasie (SE jest chyba rok młodszy) i jeszcze przynajmniej przez 2 lata będą dostawały aktualizacje. Od strony performance nie ma różnicy. W 6S podobno są problemy ze słabą baterią.
@Tycior: Właśnie ja sobie nie wyobrażam korzystania z tak dużych telefonów, lubię mieć wibrację ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak takiego olbrzyma trzymać w kieszeni potem? Mój galaxy ace 3 jest nawet minimalnie mniejszy od SE (2-3 mm), a przed nim była poczciwa nokia.

@malykopareczek: Dzięki.