Wpis z mikrobloga

czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi? W kilku zdaniach. Mam Zespół Aspergera i wiele rzeczy, które nie są oparte na logice tylko dotyczą uczuć po prostu mi umyka. Jak czytam o jakieś dystrybucji seksu czy inne teorie o relacjach między płciami i jak to powinno być to nic z tego nie rozumiem ponieważ nie widzę w tym żadnego sensu. Widzę, że chodzi o szkalowanie kobiet czy tam konkretnie polek, ale nie rozumiem do końca z jakiego powodu. Może znajdzie się ktoś kto wytłumaczy.
#tinder #przegryw #klaudiusz #stulejacontent #badoo #p0lki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #asperger #autyzm
  • 40
  • Odpowiedz
@pmub: Z tym, że tam to byli zbrodniarze i skoro nie została wymierzona sprawiedliwość przez żadne organizacje międzynarodowe a potrzeba sprawiedliwości w niektórych ludziach jest tak silna, to posunęli się aż tak daleko.To jestem w stanie zrozumieć ponieważ tamci naziści byli przedstawicielami ideologii i mieli krew na rękach. I jak to się ma do hejtowania kobiet w ogóle? Bycie kobietą albo mężczyzną to nie ideologia. Bardziej adekwatne, jeśli jesteśmy przy
  • Odpowiedz
@pmub: W pewnym sensie mi żal tych ludzi (przegrywów nie Żydów) ponieważ są całkowicie pozbawieni myślenia krytycznego i umysłowo są na poziomie małych dzieci, z którymi inne nie chcą się bawić więc obrażają się na cały świat bo wszyscy są be i głupi. Chciałbym im jakoś pomóc, serio, zrelatywizować im tą całą sprawę. A z drugiej strony jest to też w pewnym sensie niebezpieczne, afera z Klaudiuszem to nic, ale
  • Odpowiedz
@pmub: jaki reportaż? masz rację, to inna skala. Ale poziom nieszczęścia i frustracji na wykopie też wysoki. Ktoś mógłby jakoś pomóc tym ludziom bo mentalnie weszli w jakąś ślepą uliczkę a myślę, że byliby zdolni przemyśleć tą sprawę na nowo i może lepiej sobie radzić w życiu
  • Odpowiedz
@JozefCepil: Jeśli nie to facet ogólnie mówił (pomijając to wystawianie kobiet) że afera z Klaudiuszem jest bardzo korzystna społecznie, mało tego w psychologii jest okreslenie na takich jak ty, mówiąc w skrócie nie chcecie dostrzec założeń tego eksperymentu tylko z góry nazywacie autora incelem, przegrywem itd
  • Odpowiedz
@pmub: obejrzałem połowę. Wiesz, mi nie chodziło tylko o ten "eksperyment" pisałem cały czas o pewnym temacie, który jest od bardzo dawna na wykopie czyli cała kwestia chadów, samców alfa, beta, p0lek. Śledzę te dyskusje i przeraża mnie wizja świata tych ludzi. Nie pisałem, że konkretnie ziomek od Klaudiusza jest przegrywem ale to co on zrobił trafiło do tych ludzi, to pod nich zostało zrobione. W ogóle nie rozumiem też
  • Odpowiedz
@JozefCepil: Pięknie zaorałeś tą bandę debili :D W dużym skrócie chodzi o to, że ci ludzie są po prostu z patologicznych rodzin, gdzie nikt ich nie nauczył jak działa świat. Mają masę kompleksów, które próbują leczyć #!$%@? innym, jednocześnie obwiniając wszystkich i wszystko wokół za swoje #!$%@? umysłowe. A mogliby po prostu iść do psychologa czy terapeuty i popracować nad swoją chorą głową. Tu nie ma większej filozofii, to po
  • Odpowiedz
Obecne przegrywy są produktem samooceny p0lek na poziomie ego wałęsy i ich hipokryzji.
Tak samo incele z USA powstały tylko i wyłączenie dzięki feministkom a różne #!$%@? akcje typu metoo tylko zasilaja szeregi przegrywow i inceli.
  • Odpowiedz