Wpis z mikrobloga

czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi? W kilku zdaniach. Mam Zespół Aspergera i wiele rzeczy, które nie są oparte na logice tylko dotyczą uczuć po prostu mi umyka. Jak czytam o jakieś dystrybucji seksu czy inne teorie o relacjach między płciami i jak to powinno być to nic z tego nie rozumiem ponieważ nie widzę w tym żadnego sensu. Widzę, że chodzi o szkalowanie kobiet czy tam konkretnie polek, ale nie rozumiem do końca z jakiego powodu. Może znajdzie się ktoś kto wytłumaczy.
#tinder #przegryw #klaudiusz #stulejacontent #badoo #p0lki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #asperger #autyzm
  • 40
  • Odpowiedz
@JozefCepil Z tą redystrybucją seksu to żarty a w akcji chodzi o 2 rzeczy :1. Ukazanie że kobiety zeszmacą się o ile ktoś jest bogaty albo przystojny i wiele im wybaczą 2. Obniżenie wymagań na portalach randkowych
  • Odpowiedz
@patrzpan: ale nie można nikomu zabronić mieć wymagań. Ich sprawa, jeśli się zderzą z rzeczywistością i te wymagania okażą się absurdalne to ich strata, po co się o nie tak martwicie xd Czy dochodzimy tu do kwestii dystrybucji? Że każdy facet ma prawo mieć kobietę?
Jeśli ktoś nie mieści się w czyichś wymaganiach to ma prawo hejtować tą osobę, która go nie chce?
  • Odpowiedz
@patrzpan: ale to nie na temat, rozmawiajmy teoretycznie.
Gdyby pięćdziesiąt razy mnie nie przyjęli na uniwersytet to bym stwierdził, że nie nadaję się do studiowania i poszedł robić coś innego zamiast obrażać edukację wyższą.
  • Odpowiedz
@JozefCepil Czyli wg Ciebie po takim częstym odrzucaniu przez kobiety człowiek powinien iść do zakonu albo zostać gejem ? Wiesz ile razy mnie wystawiały baby których teraz bym kijem nie tknął?Ta akcja może jakąś równowagę przywrócić a poza tym jest zabawna.Urwać się z Wigilii by nieznany chłop zapakował w kakao ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@patrzpan: > człowiek powinien iść do zakonu albo zostać gejem ?
nie wiem, albo próbować dalej, może robił coś nie tak, albo olać sprawę i żyć bez dziewczyny, ale wściekanie się na kobiety, że kogoś nie chcą to jakieś dziwne, przecież to ich prawo, nie? Czy uważasz, że powinno być jak w krajach arabskich, że sprzedaje się kobietę danemu mężczyźnie i ma być jego i nie wybrzydzać?

Ta akcja może jakąś równowagę przywrócić

Jaką równowagę przywróci? Nagle kobiety złapią się za głowę, że miały absurdalne wymaganie i pójdą charytatywnie ruchać się z biednymi
  • Odpowiedz
@JozefCepil: Chyba tak zostali zgnojeni przez los i innych ludzi ze nawet nie muszą sobie tego tłumaczyć. Tak samo jak żydzi nie musieli sobie tłumaczyć tego że mordowali nazistow ktorzy pochowali się w argentynie. Jako osoba upośledzona nie zrozumiesz ludzi i ich emocji.
  • Odpowiedz
@pmub: analogia z żydami uważam, że nie trafiona. Nie jestem upośledzony. Emocje jestem w stanie zrozumieć bo sam przeżywam emocje, może jest mi trochę trudniej niż innym w tej kwestii bo jednak częściej posługuję się logiką niż emocjami. Uważam, że każdy człowiek o przeciętnej inteligencji powinien być w stanie uzasadnić swoje działanie. Nie mówiąc już o całej wielkiej "filozofii" jaka jest tu prezentowana od dawna i dotyczy stosunków między kobietami
  • Odpowiedz
@pmub: Mordowali nazistów tak? Nazizm to ideologia, która doprowadziła do ludobójstwa więc oni wymierzali sprawiedliwość sprawcom, konkretnie tym ludziom, którzy przyczynili się do ludobójstwa. Nie dlatego, że byli Niemcami byli mordowani, ani nie dlatego, że mieli dwie nogi, tylko dlatego, że byli przedstawicielami, zwolennikami zbrodniczej ideologii. Więc proszę powiedz mi jak tu wygląda analogia?
  • Odpowiedz
@pmub:

Jako osoba upośledzona nie zrozumiesz ludzi i ich emocji.

Jesteś uposledzony nie dlatego że masz wymyslonego aspergera tylko dlatego że negujesz czyjeś argumenty stwierdzeniem nie i ch#j


to dlaczego w końcu jestem upośledzony? xD
  • Odpowiedz