Wpis z mikrobloga

@NewsKanabis: zapomnieliście o spieprzeniu pamięci, upośledzeniu funkcji życiowych, kiepskim wpływie na zdrowie, potencjale do uzależnienia - tyle na pierwszą myśl mi przychodzi. a teraz, newskanabis, wmawiajcie mi, że tak nie jest xD
  • Odpowiedz
My niczego nie musimy wmawiać. W najnowszych badaniach udowodniono że marihuana nie upośledza pamięci, mit ten jest obalony. "Spieprzyć zdrowie", owszem można jak wszystkim jeśli się coś nadużywa, od leków można nawet umrzeć. Proszę pamiętać że marihuana jest oficjalnym legalnym lekiem nawet w Polsce, więc leczy i poprawia zdrowie. Zawsze będzie wojna między zwolennikami marihuany i jej przeciwnikami. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@NewsKanabis: do przeciwnika mi daleko bo wszystko dla ludzi, ale przedstawianie marihuany jako złotego środka na wszystko tylko pogłębia utarty już stereotyp marihuanistów, naprawdę xD co do badań, to jak widać ich wartość żadna, jeżeli wnioski autorytetów (inaczej naukowców) stoją w oczywistej sprzeczności z tym, co opisują sami użytkownicy. to samo wynika z mych obserwacji na przestrzeni około dwóch lat i kilkudziesięciu użytkowników w otoczeniu. ale #!$%@? tam, dawajcie dalej newskanabis.
  • Odpowiedz