Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski mam pytanie. Czy naprawdę cały odsetek mężczyzn na tinderze szuka możliwości łatwego przebolcowania kobiety? Nie chodzi mi tu o tych 10/10, ale o zwykłych mirków. #tinder wywaliłam już długi czas temu, przez to, że mimo mówienia im pierdylion razy, że SEGZU NIE BĘDZIE to i tak na spotkaniu pchają mi łapy w gacie. I nie jest to kwestia ubioru, czy bycie tępą szmirą. Po prostu przyciągam takich ludzi
  • 67
  • Odpowiedz
@Aaaba: mam 173, ostatnio doliczyłem sobie 2 cm i wpisuje 175 bo mnie #!$%@?ą już te lochy

nie pisza mi że jestem za niski ale nagle po fajnym flow pytają o wzrost i rozmowa nagle umiera śmiercą naturalną XD

jedna 170, druga 174, jedna 164 napisała coś w stylu, że nikt nie rodzi się idealny i czasami trzeba odpuścić sobie szukania ideału, mogę screena ci podesłać na PW jak chcesz, bo
  • Odpowiedz
@terminator___ zmien podejscie. Zdecydowanie. Wiem ze niektore panny sa tepe, ale nie wchodź w ich chore zagrywki, bo to bez sensu
A screena tej rozmowy wyslij, bo rownie dobrze moglo to byc droczenie sie, a ty za mocno to wziales do siebie
  • Odpowiedz