Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski mam pytanie. Czy naprawdę cały odsetek mężczyzn na tinderze szuka możliwości łatwego przebolcowania kobiety? Nie chodzi mi tu o tych 10/10, ale o zwykłych mirków. #tinder wywaliłam już długi czas temu, przez to, że mimo mówienia im pierdylion razy, że SEGZU NIE BĘDZIE to i tak na spotkaniu pchają mi łapy w gacie. I nie jest to kwestia ubioru, czy bycie tępą szmirą. Po prostu przyciągam takich ludzi
  • 67
  • Odpowiedz
Nie krzywię się, gdy facet zaczyna temat segzu,


@Aaaba: hmm, tu też nie dowierzam że 1-3 spotkaniu gadają o takich tematach, niby o czym?
Czy bierzesz do buzi/na twarz? xD

Jestem przegryw więc dlatego to może się dla mnie wydawać abstrakcyjne, ponieważ ja zawsze na początku staram się zaprzyjaźnić i rozmawiać jak z kumplem, być może dlatego dalej przegrywam.

Może gdybym od początku zachowywał się jak ci goście to by było
  • Odpowiedz
@terminator___ zaczyna się zawsze niewinnie typu, że wyglądam idealnie, potem temat schodzi na cycki, a kończy na macankach i proponowaniu hotelu. Co do lajkowania Chadow, to z takimi nawet nie ma o czym rozmawiać więc znajomość umiera już na starcie.
Na pewno by było inaczej, bo tacy, mimo, że nie są bogatymi modelami to mają cholerną pewność siebie i zapewne im się udaje dopiąć swego i laski chętnie się zgadzają na małe
  • Odpowiedz
@Aaaba: może czas #!$%@? ten portal do szukania ruchania i poszukac na czyms bardziej normalnym?
Ze wszystkich portali to chyba tinder aktualnie ma najgorsza opinie to sie dziwisz ze tak tam jest
  • Odpowiedz
@Aaaba ja nie szukałem tylko lalki do ruchania ale jednocześnie nie byłem właśnie brany pod uwagę praktycznie nigdy, czasami przewijałem w prawo wszystko i o dziwo nawet te mniej atrakcyjne dziewczyny, które mi gdzieś tam mignęły nigdy nie dały lajka. Jestem pewny że nie jestem ohydny z twarzy, ale i tak żadna mnie nie doceniła (,)
  • Odpowiedz
@Aaaba: nie każdy facet szuka segzu, na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że bajeruje z loszka z Tindera prawie miesiąc, dwa spotkania na mieście za nami i nie mam żadnego zamiaru jej bolcowac, inwestuje w bolcowanie w przyszłości (związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)) także trzeba znaleźć kogoś normalnego ale wyobrażam to sobie, że wśród spermiarzy może to być równie ciężkie jak znalezienie normalnej, prostej loszki
  • Odpowiedz
@shadowboxin ze swojego doświadczenia wiem, że nie każdemu chce się bawić non stop w przewijanie, więc mogłeś im umknąć. No i fajny, ciekawy opis to klucz sukcesu
@SOIOWER aa widzisz, czyli nie jest to tylko aplikacja do przypadkowego bolcowania
  • Odpowiedz
@Aaaba nie jestem dobry w pisaniu opisów o sobie, ale starałem się jak mogłem. To nie tak, że brakuje mi elokwencji, po prostu nie wiem czy to co ja myślę o sobie pokrywa się z tym jak ludzie mnie widzą i odbierają. A skąd jesteś?
  • Odpowiedz
@Aaaba już usunąłem tindera, nie wrzucam zdjęć na fb, ograniczam social media do pisania wiadomości prywatnych po tym jak miałem pewną akcję na tinder ale nie mam zamiaru o tym pisać publicznie
  • Odpowiedz
@Aaaba: w każdym razie próbuję pogodzić się z swoim #przegryw i będę jedynie starał się wykorzystywać jakieś sytuacje irl, o ile będę miał na tyle odwagi żeby zagadać z jakąś dziewczyną. Robiłem to już kilka razy, ale oczywiście nie zawsze w danym momencie jest na to ochota i stalowe jaja. #!$%@? mnie ta sytuacja, ale przynajmniej nie robię wysrywów pod tagiem na wykopie i #!$%@? eksperymentów #klaudiusz bo mam godność.
  • Odpowiedz
@Aaaba: ale #!$%@? farmazony. Musisz albo sama takich wybierac, bo nie wierzę, że każdy jeden z którym się spotkalas jest taki, albo mocno wybrzydzasz. Zreszta 99% moich kumpli ktorzy siedza na takich portalach (ale bardziej badoo i sympatia niż tinder do ruchania) to bardzo normalni ludzie z pasjami szukajacy normalnej relacji i to oni wlasnie narzekaja na różowe, że szukacie nie wiadomo czego i facet może mieć mega normalny opis, a
  • Odpowiedz
@crine nie przesiadywałam na sympatii, lub innych tego typu portalach, więc kompletnie nie wiem, jak jest tam. Co do zlewania-jeśli facet nie ma niczego do powiedzenia, odpowiada półsłowkami to wiadomo, że oleje, bo i o czym z takim rozmawiać. Ty chyba też byś odpuścił, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@Aaaba: jasne, że się da szukać czegoś więcej niż jednorazowego roochanka, każdy używa aplikacji do tego jak chce, a jak się dobierze para z podobnymi poglądami to nic nie szkodzi próbować coś zbudować ;)
  • Odpowiedz
@shadowboxin no to pora to zmienić. Co do eksperymentu to całkiem fajnie pokazuje, że niektóre laski mentalnie jeszcze nie wyszły z epoki kamienia łupanego i lubią być traktowane, jak śmiecie przez Chadów
  • Odpowiedz
@Aaaba: Mysle że nie niektóre ale większość :D. Ale dobrze, ze jesteś w tej mniejszosci :P. Niestety taka prawda, że jest coraz gorzej jezeli chodzi o znalezienie kogoś normalnego, ale nadal jestem zdania ze faceci mają z tym o wiele trudniej głownie z tego wzgledu, że o jakiegokolwiek matcha na portalach musimy się raczej bardziej postarać, a różowa dostaje na wejsciu pewnie 5x wiecej i ma w czym wybierac :P
  • Odpowiedz